«Тіні на сходах» Сергій Демчук

«Тіні на сходах» Сергій Демчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
304 переглядів
304 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тіні на сходах» Сергія Демчука (анотація)

Ця збірка включає ранні оповідання Сергія Демчука. Вони оригінальні тим, що в них персонажі вписані у контекст свого часу, а це двотисячні. Непрості роки для простих мешканців міст і містечок − від підлітків до чоловіків, від дівчаток до жінок, як прийнято було казати, «зі складною долею», бо чого б то вчительці продавати на базарі парфуми?! Бути в когось, належати комусь, відчувати любов безсумнівну і прагнути любові реальної – цим живуть люди, що їдуть електричками, садять і копають картоплю, вчать хлопчаків сміливості чи пресують їх ні за що в міліції. Бо життя у своїй природній плинності і обдаровує, і позбавляє. Але воно − єдине й дорожче за все на світі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тіні на сходах» Сергія Демчука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тіні на сходах» Сергія Демчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *