«Тіні наших побачень» Іван Байдак

«Тіні наших побачень» Іван Байдак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2152 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тіні наших побачень» Івана Байдака (анотація)

Іван Байдак – талановитий український письменник сучасності, в творах якого зачіпаються досить глибокі й болючі особистісні проблеми. Його книга «Тіні наших побачень» – збірка тендітних оповідань з яскравим філософським підтекстом про найголовніше, що є в житті кожного з нас – кохання та пошук щастя. Письменник не просто наводить приклади божевільного, нещасного або ілюзорного кохання – він показує його непросте сплетіння з різними життєвими долями, втягнення його в лабіринт людських взаємостосунків.

Книга складається з десяти оповідань, у кожному з яких органічно поєднуються художня і філософська складова. Починаючи читати онлайн кожен з творів цієї збірки, відчуваєш себе не тільки спостерігачем за життєвими шляхами головних героїв, а й співбесідником автора, який затягує читача до глибоких і душевних розмов щодо моральних цінностей. На сторінках збірника «Тіні наших побачень» можна знайти безліч влучних афоризмів – ними можна наповнити свій записник, до якого варто зазирати під час душевного болю або загубленості серед бурхливих життєвих хвиль.

Байдак пише з якимось душевним надривом – відверто, чесно розкриваючи свої переживання та інший емоційний досвід. Гортаючи сторінки його творів, які схожі на уривки з особистого щоденнику, розумієш: людська душа – це суцільний клубок емоцій та почуттів, намагання зрозуміти і віднайти своє «Я», що заблукало десь у підсвідомості.

Звернення до психологічних термінів (гештальт, рефлексія тощо) надає проблемі пошуку внутрішньої гармонії особливої гостроти. Якщо ви хочете разом з автором та його героями колективно скласти правила щасливого життя, радимо скачати «Тіні наших побачень» Івана Байдака.

Ця книга навчить вас робити вирішальний крок вперед, коли життя підрізало вам крила, стати впевненішими та сміливішими у своїх переконаннях, з мудрістю ставитися до нелегкого життєвого вибору, іншими словами – зробить вас хазяями своєї долі. На прикладі вигаданих та реальних історій автор занурить читача в світ істини та ілюзій, показуючи тонку і майже невидиму грань між цими двома осередками. Цю глибоку працю ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тіні наших побачень» Івана Байдака українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Тіні наших побачень» Івана Байдака українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тіні наших побачень» Івана Байдака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *