«Тіні» Марічка Крижанівська

«Тіні» Марічка Крижанівська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
493 переглядів
493 переглядів

Про книгу «Тіні» Марічки Крижанівської

Марічка Крижанівська довела – українська жанрова література продовжує розвиватись. Нові твори знаходять підтримку серед критиків і стають популярними в широких кругах читачів. Більше того, зараз український детектив переживає значну перебудову, стає ще яскравішим, драматичнішим та емоційнішим. В цьому переконаєтесь і ви, якщо почнете читати онлайн книгу «Тіні» Марічки Крижанівської українською мовою на нашому порталі.

Перед вами – перший детектив «по-гуцульськи», робота над яким кипіла на протязі кількох років. До того ж гуцульський він не просто через свою атмосферу та мальовничі карпатські локації. Автор твору занурює нас в загадкове минуле гуцулів, розповідає про вірування корінного населення Карпат, змушує задуматись над подіями, що відбулися століттями тому.

Книга «Тіні» розповість загадкову історію, що відбувається у віддаленому карпатському селі. Останнім часом тут відбуваються дуже дивні речі. Люди зникають, худоба і птиця гине. Здається, що в село прийшла страшна чума. Проте справа не в смертельній хворобі.

Герої роману повинні знайти справжню причину всіх цих бід. Їх чекають небезпечні пригоди, в яких буде місце великому коханню, розпачу і нескінченному жалю. Що чекає героїв роману в майбутньому? Автор розповість вам, якщо вирішите скачати книгу «Тіні» Марічки Крижанівської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тіні» Марічки Крижанівської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *