«Тлумачення снів» Зигмунд Фройд

«Тлумачення снів» Зигмунд Фройд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10096 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда (анотація)

Книга «Тлумачення снів» написана видатним австрійським психоаналітиком Зиґмундом Фройдом. Цей твір зробив вагомий вклад в розтлумачення загальній масі людей поняття «підсвідоме». Завдяки прикладам автор розказує про те, як підсвідоме функціонує у звичайному житті. За словами психоаналітика, тлумачення снів — це королівська дорога, на якій людина пізнає підсвідоме.

Якщо читати онлайн книгу «Тлумачення снів» Зиґмунда Фройда українською мовою, то зрозумієте те, що на формування снів впливають два психологічні процеси. Завдяки першому певні невідомі сили створюють бажання, яке можна виразити у вигляді мрії. Другий процес — це процес цензури, якому властиве спотворення бажання. За словами Фройда, всі сновидіння — це форми «виконання бажання».

Психолог висунув теорію, що аналітиці підвладне розпізнавання маніфестного вмісту та прихованого змісту сну. Прихований вміст можна віднести до загального значення сновидіння. Коли ми спимо, то несвідоме зміщується та створює уявлення про зміст сну, прихований зміст якого індивід не розпізнає після пробудження.

У вас є можливість скачати книгу «Тлумачення снів» Зиґмунда Фройда безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою даного літературного сайту.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда

Одна відповідь до “Тлумачення снів”

  1. Арина Арина сказав:

    Мені як студенту факультету психології було цікаво дізнатись більше про підсвідомість людини. Книга Зигмунда Фройда «Тлумачення снів» стала для мене справжнім відкриттям. Рекомендую всім хто ще тільки починає відкривати для себе ази психоаналізу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *