«Тлумачення снів» Зигмунд Фройд

«Тлумачення снів» Зигмунд Фройд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
879 переглядів
879 переглядів

Про книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда

Книга «Тлумачення снів» написана видатним австрійським психоаналітиком Зиґмундом Фройдом. Цей твір зробив вагомий вклад в розтлумачення загальній масі людей поняття «підсвідоме». Завдяки прикладам автор розказує про те, як підсвідоме функціонує у звичайному житті. За словами психоаналітика, тлумачення снів — це королівська дорога, на якій людина пізнає підсвідоме.

Якщо читати онлайн книгу «Тлумачення снів» Зиґмунда Фройда українською мовою, то зрозумієте те, що на формування снів впливають два психологічні процеси. Завдяки першому певні невідомі сили створюють бажання, яке можна виразити у вигляді мрії. Другий процес — це процес цензури, якому властиве спотворення бажання. За словами Фройда, всі сновидіння — це форми «виконання бажання».

Психолог висунув теорію, що аналітиці підвладне розпізнавання маніфестного вмісту та прихованого змісту сну. Прихований вміст можна віднести до загального значення сновидіння. Коли ми спимо, то несвідоме зміщується та створює уявлення про зміст сну, прихований зміст якого індивід не розпізнає після пробудження.

У вас є можливість скачати книгу «Тлумачення снів» Зиґмунда Фройда безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою даного літературного сайту.

Завантажити безкоштовно книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *