«Точка обману» Ден Браун

«Точка обману» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1356 переглядів
1356 переглядів

Про книгу «Точка обману» Дена Брауна

Книга «Точка обману» – роман американського письменника Дена Брауна. Книга стала третім твором письменника, що була опублікованою в 2001 році. На виході вона не знайшла великої популярності серед масового читача, незважаючи на цікаві теми, яких вона торкалась в своєму сюжеті.

Але вже через декілька років після публікації книга отримує свою популярність завдяки публікації «Коду да Вінчі», який приніс автору і його раннім працям всесвітню популярність. В основі сюжету книги лежить відкриття, що було зроблене космічною агенцією НАСА. Відкриття є настільки важливим, що воно впливає на вибори президента в Сполучених Штатах. Читати онлайн книгу ««Точка обману» Дена Брауна українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

В своїй манері письменник висвітлює другу сторону американського політичного життя, що взагалі є його візитною карткою. Твір відноситься до ранньої творчості автора, через що в ньому присутні деякі проблеми, проте вже проявляється фірмовий стиль написання письменника. Головними персонажами твору виступають Рейчел Секстон, яка є аналітиком в ЦРУ, та Майкл Толланд, що безпосередньо займався дослідженням, яке перевернуло уявлення вчених. Сюжет роману поєднує в собі як елементи бойовика, так і політичного трилера.

Скачати книгу «Точка обману» Дена Брауна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Точка обману» Дена Брауна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Точка обману» Дена Брауна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *