«Той, хто вбиває» Кріс Тведт

«Той, хто вбиває» Кріс Тведт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
480 переглядів
480 переглядів

Про книгу «Той, хто вбиває» Кріса Тведта

Якщо ви полюбляєте атмосферні скандинавські детективи, то книга «Той, хто вбиває» створена саме для вас. Це – третя частина циклу про адвоката Мікаеля Бренне, який на цей раз намагається протистояти могутній судовій системі, що засудила невинну людину. За ґратами опинився колишній рок-музикант, який раніше вже обвинувачувався за насильство. Тепер він став зовсім іншою людиною – відійшов від шоу-бізнеса і почав займатися літературною діяльністю. Проте одного дня його помічницю знаходять вбитою, і підозра падає на нього.

Головний герой книги Мікаель Бренне, талановитий адвокат, скотившись донизу по службовій драбині, вирішує всіма силами довести свою професійну майстерність. Він погоджується взятися за цю гучну і нелегку справу, проте опиняється у програші. Але Кріс Тведт тільки починає захоплюючий сюжет цією невдачею Бренне. Його улюбленець Мікаель надзвичайно впертий і принциповий, тому цей програш лише підстьобує його. Він твердо вирішує самотужки провести масштабне розслідування, незважаючи на перепони, які чинить судова система та впливові кола його оточення.

Роман «Той, хто вбиває» – це симбіоз політично-соціальних, особистих і зірково-медійних ниточок, що сплітаються у складний і багатоступеневий візерунок. Лавіруючи серед перешкод і небезпек, що підстерігають головного героя за кожним сюжетним поворотом, Бренне все більше занурюється у кримінальний світ, прихований від більшості людей за різноманітними ілюзіями.

Якщо ви вирішите читати онлайн цей твір, ви не лише пройдете з головним героєм захоплюючий шлях, сповнений щирих емоцій і несподіваних відкриттів, а і дізнаєтеся про механізми маніпулювання людською свідомістю та інші тонкощі впливу на оточуючих.

Рекомендуємо скачати «Той, хто вбиває» Кріса Тведта усім, хто полюбляє детективні задачі з кількома невідомими, розгалуженою сюжетною канвою та соціально орієнтованими проблемами. Цю книгу та інші пригодницько-кримінальні історії про Мікаеля Бренне ви знайдете в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі електронні матеріали надаються безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Той, хто вбиває» Кріса Тведта