«Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс Дешнер

«Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймс Дешнер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1204 переглядів
1204 переглядів

Про книгу «Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймса Дешнера

«Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» – третя частина соціально-фантастичного циклу про пригоди кількох підлітків у смертельних перегонах в умовах, створених могутньою організацією ПОРОК (інша назва цього роману – «Зцілення смертю»). Вони називаються глейдерами, тобто людьми, що біжать від смерті. І ось позаду залишилися заплутаний Лабіринт і пекельна пустеля. Невже вони можуть сподіватися на порятунок? Проте ПОРОК не відпускає своїх жертв і обов`язково придумає нові випробування у вигляді ігор…

Саме зараз, коли вони освоїлися в новому оточенні, головні герої книги вирішили зазирнути вгору й дізнатися про нові плани ПОРОКу та його таємницю, що ретельно приховується від «гравців». Відповідальність за всю команду друзів взяв на себе Томас – він відправляється у небезпечну подорож до єдиного вцілілого міста на Землі – Денвера.

Чи зможе відважний юнак знайти у постапокаліптичній дійсності частинки великого пазлу, що допоможуть врешті-решт розгадати ключову таємницю жехливої гри та вказати на шлях порятунку? Адже Томас опиниться там, де людство майже повністю загинуло від страшного вірусу. Пошук ліків стає головною задачею хлопця.

Книга «Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» періодично повертає читача назад, до найперших випробувань циклу, коли замість кількох переляканих та напружених підлітків була дружна й весела компанія молодих людей. Завдяки такому прийому ретроспективи Джеймс Дешнер акцентує увагу на динаміці людських стосунків та внутрішніх змін характеру, пов`язує події з їхніми наслідками, говорячи про відповідальність за себе та оточуючих.

Фінальні сцени книги вже не лякають – вони є логічним завершенням цієї моторошної історії та занурюють читача в суцільний потік суму, викликаючи філософські думки щодо збереження життєвих цінностей.

Рекомендуємо читати онлайн цей атмосферний твір всім прихильникам глибоких та гостросюжетних антиутопій. Ви можете скачати «Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймса Дешнера в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Пропонуємо вам найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

 

Рекомендації

Відгуки на книгу «Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті» Джеймса Дешнера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *