«Той, що бiжить лабiринтом» Джеймс Дешнер

«Той, що бiжить лабiринтом» Джеймс Дешнер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Той, що бiжить лабiринтом» Джеймса Дешнера

Книга «Той, що біжить Лабіринтом» – перша частина соціально-фантастичної саги з однойменною назвою. Цей твір не лише викликає яскраві емоції, а змушує затамувати подих до останньої сторінки. Адже фантастичний світ, який змалював талановитий Джеймс Дешнер, лякає та притягує одночасно, відкриває потаємні підсвідомі страхи та дає відповіді на багато запитань, як кожен з нас боїться задати самому собі.

Починаючи читати онлайн твір, знайомишся з головними героями – безтурботними підлітками, яким дуже скоро доведеться опинитися в іншому вимірі на грані життя й смерті зі стертою пам’яттю. Хтось викрав їх для проведення жахливого соціального експерименту та помістив у страшний Лабіринт, сповнений жахіть та смертельних небезпек.

У кожного з молодих людей – свій шлях та свої випробування, хоча їх об’єднує одна спільна мета: весь час вони мають бігти невідомо куди, шукаючи вихід та рятуючись від численних пасток. У кого в цій неймовірній книзі перетворяться головні герої в умовах, близьких до звірячих? Хто з них залишиться в живих та якою ціною?

Роман «Той, що біжить Лабіринтом» вражає атмосферністю, деталізацією та розмахом опису оточення. Автор поступово розкриває специфіку нового помешкання головних героїв, закручуючи цілий клубок інтриг і таємниць.

Чому за стінами цього комплексу не можна залишатися вночі, адже всі, хто не встиг повернутися до закриття стін, зникли безвісти? Підлітки розуміють: якщо вони відкриють основну таємницю цього моторошного місця, вони зможуть звідси вирватися. Але хто готовий врятувати інших, пожертвувавши своїм життям? Лише Томас і Тереза замислюються над полюванням на страшних монстрів…

Книга написана легкою та емоційною мовою, сюжетні вихиляси та сцени екшену постійно підвищують градус напруження. Якщо ви хочете відпочити, повністю занурившись у фантастичну реальність, поміркувати над морально-суспільними проблемами та метаморфозами людської душі, рекомендуємо скачати «Той, що біжить Лабіринтом» Джеймса Дешнера. Цей роман ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації в найбільш зручних форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Гострі предмети
Гострі предмети Гіліян Флінн
Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті
Той, що біжить Лабіринто... Джеймс Дешнер
Черепахи аж до низу
Черепахи аж до низу Джон Грін
Провина зірок
Провина зірок Джон Грін

Відгуки на книгу «Той, що бiжить лабiринтом» Джеймса Дешнера