«Той, що бiжить лабiринтом» Джеймс Дешнер

«Той, що бiжить лабiринтом» Джеймс Дешнер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
375 переглядів
375 переглядів

Про книгу «Той, що бiжить лабiринтом» Джеймса Дешнера

Книга «Той, що біжить Лабіринтом» – перша частина соціально-фантастичної саги з однойменною назвою. Цей твір не лише викликає яскраві емоції, а змушує затамувати подих до останньої сторінки. Адже фантастичний світ, який змалював талановитий Джеймс Дешнер, лякає та притягує одночасно, відкриває потаємні підсвідомі страхи та дає відповіді на багато запитань, як кожен з нас боїться задати самому собі.

Починаючи читати онлайн твір, знайомишся з головними героями – безтурботними підлітками, яким дуже скоро доведеться опинитися в іншому вимірі на грані життя й смерті зі стертою пам’яттю. Хтось викрав їх для проведення жахливого соціального експерименту та помістив у страшний Лабіринт, сповнений жахіть та смертельних небезпек.

У кожного з молодих людей – свій шлях та свої випробування, хоча їх об’єднує одна спільна мета: весь час вони мають бігти невідомо куди, шукаючи вихід та рятуючись від численних пасток. У кого в цій неймовірній книзі перетворяться головні герої в умовах, близьких до звірячих? Хто з них залишиться в живих та якою ціною?

Роман «Той, що біжить Лабіринтом» вражає атмосферністю, деталізацією та розмахом опису оточення. Автор поступово розкриває специфіку нового помешкання головних героїв, закручуючи цілий клубок інтриг і таємниць.

Чому за стінами цього комплексу не можна залишатися вночі, адже всі, хто не встиг повернутися до закриття стін, зникли безвісти? Підлітки розуміють: якщо вони відкриють основну таємницю цього моторошного місця, вони зможуть звідси вирватися. Але хто готовий врятувати інших, пожертвувавши своїм життям? Лише Томас і Тереза замислюються над полюванням на страшних монстрів…

Книга написана легкою та емоційною мовою, сюжетні вихиляси та сцени екшену постійно підвищують градус напруження. Якщо ви хочете відпочити, повністю занурившись у фантастичну реальність, поміркувати над морально-суспільними проблемами та метаморфозами людської душі, рекомендуємо скачати «Той, що біжить Лабіринтом» Джеймса Дешнера. Цей роман ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації в найбільш зручних форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Той, що бiжить лабiринтом» Джеймса Дешнера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *