«Томасина» Пол Гелліко

«Томасина» Пол Гелліко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1126 переглядів
1126 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Томасина» Пола Гелліко (анотація)

Неймовірно чуттєва та життєва історія відкривається читачам у книжці «Томасина» Пола Гелліко. Вона справді викликає дуже двоякі відчуття. Хоч в описі й написано, що це дитяча книга, поринаючи в неї, розумієш, що історія досить непроста та глибока. Її варто прочитати не лише дітям, а й дорослим, а краще зробити це разом.

В одному з містечок жила маленька дівчинка Мері Руа, її завжди помічали в натовпі завдяки палаючому, неначе вогонь, рудому волоссю. Разом з нею жила кішка, яку звали Томасина. Чому так? Це досить цікава історія, як з кошеня Томаса виріс не кіт, а кицька. Дивно, як ця помилка могла статися в сім’ї ветеринара. Але історія зовсім про інше.

Мати Мері померла дуже рано, тому всю свою любов та тепло дівчинка віддавала цій маленькій істоті. Але що ж робити, коли ти залишаєшся зовсім одна? Настав час, і кішка Томасина помирає. В один момент дівчинка ніби втрачає сенс свого життя.

Чи зможе Мері повернутись до життя? Та чим закінчиться ця історія?

Не тільки любов і вірність чекає кожного читача, десь там за рогом жорстокість та біль. Вона прийде так несподівано, але точно допоможе зрозуміти, як непросто жити в цьому світі без доброти та співчуття. В що може перетворитись людина, не маючи любові, та на що здатне щире кохання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Томасина» Пола Гелліко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Томасина» Пола Гелліко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *