«Томіе» Іто Дзюндзі ( Іто Джюнджі)

«Томіе» Іто Дзюндзі ( Іто Джюнджі)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1100 переглядів
1100 переглядів

Короткий зміст книги «Томіе» Іто Дзюндзі (анотація)

У класі середньої школи учні оплакують втрату однієї зі своїх однокласниць: Томіе Кавакамі. Вона була убита і розчленована. Шоковані повідомленням про її загибель, клас оплакує долю, яка спіткала Томіе – така сяюча й гарна дівчина не заслуговувала такої огидної смерті. Однак біля входу до класу раптом з’являється надзвичайно знайома школярка. Розкішна, струнка, із родимкою під лівим оком.

Але це лише початок таємниць навколо цієї, здавалося б, нелюдської дівчини. Чоловіки, яким не пощастило потрапити на її погляд, миттєво закохуються в неї, але водночас бажають вбити її. І кожного разу Томіе повертається з мертвих, щоб продовжити свою улюблену справу: гратися з життями чоловіків.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Томіе» Іто Дзюндзі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Томіе» Іто Дзюндзі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Томіе» Іто Дзюндзі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Томіе» Іто Дзюндзі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *