«Тому, що ти є» Дара Корній

«Тому, що ти є» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1413 переглядів
1413 переглядів

Про книгу «Тому, що ти є» Дари Корній

Прихильники творчості Дари Корній звикли підживлюватися романтичними та магічними сюжетами дивовижних історій, де за кожним поворотом на читача чекають красиві фантазії, тісно переплетені з буремною реальністю та приправлені містичними «родзинками». Проте книга «Тому, що ти є» – експеримент в іншому жанрі – міському романі з яскраво вираженим драматизмом. Сплетіння людських доль, випробування, перемоги й падіння головних героїв і жодної містики чи магії. Проте Дара Корній залишилася вірною своїм творчим засобам. Навіть реалістичні історії письменниці зачаровують художньою витонченістю і казковістю.

Головні герої роману Оксана і Олександр зустріли одне одного ще в дитячому садку. Буває, що навіть у такому ранньому віці відчуваєш, що поряд з тобою – споріднена душа і справжнє щастя. Проте виявилося, що щастя не дається відразу – до нього треба дійти. Так вирішила примхлива доля, і Сашко з Оксаною розлетілися, ніби птахи, по різних куточках життя.

Провінційні та столичні поневіряння, студентські пригоди та авантюри, безліч доленосних рішень, компромісів і пошуки свого загубленого щастя… Чи зустрінуться нарешті закохані, яку ціну вони заплатять задля свого щастя, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Тому, що ти є» Дари Корній.

Як і всі твори української письменниці, ця книга вражає своєю душевністю та чарівністю художнього слова. Глибокі та реалістичні образи головних героїв змушують переживати разом з ними всі їхні випробування, витримувати спокуси, повністю заглиблюючи в сюжетний візерунок. Романом «Тому, що ти є» авторка доводить: кохання – це не просто почуття, натхнення і одночасно душевний біль. Це – спосіб життя, що повністю змінює мислення та внутрішній світ, стає життєво важливим органом, без якого відчуваєш себе неповноцінною людиною, інвалідом.

В нашій віртуальній бібліотеці ви можете читати онлайн цю хвилюючу книгу безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви хочете отримати цей твір в електронному вигляді, пропонуємо наступні формати для скачування: fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Тому, що ти є» Дари Корній

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тому, що ти є» Дари Корній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *