«Тонкі тіні» Віталій Щепанський

«Тонкі тіні» Віталій Щепанський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
495 переглядів
495 переглядів

Про книгу «Тонкі тіні» Віталія Щепанського

Книга «Тонкі тіні» – несамовита за своєю містичністю й філософічністю збірка, до якої увійшло п’ять оповідань. Герої кожного з них – справжні тіні, яких ми зустрічаємо щодня у своїй надто вразливій уяві або навіть у реальності.

Віталій Щепанський пропонує читачеві придивитися до свого оточення: можливо, десь у закутку причаїлася чиясь тінь, яка здається туманним маревом. Що вона шукає? Від чого страждає? Хто забрав у неї всі фарби та наснагу до життя? Можливо, хтось із нас для когось також є своєрідною тінню?

Збірник «Тонкі тіні» написаний у моторошній сірій та містичній манері. Автор приголомшує жорстокістю й небезпекою, яку несуть тіні. Наприклад, в оповіданні з однойменною назвою невідомий скоює сімдесят п’ять вбивств, залишаючись завжди під тіньовою завісою. Цей божевільний вбивця – нещасна людина, яка шукає спосіб вийти з тіні та відчути якісь емоції. Але все так і залишається безбарвним, з товстим нальотом туманної байдужості. Навіть таким жахливим способом можна шукати себе на смітнику життя серед загублених надій.

Автору вдалося майстерно передати атмосферу книги, повністю оповитої слизьким туманом і містичними рухами тіней. Це – наша підсвідомість, до якої ми часто боїмося зазирнути. В деяких випадках тіні – це наші помилки минулого, що стають важким тягарем для нашої душі, в інших – наші потаємні темні бажання й пристрасті. Але що б це не було, треба навчитися з цим жити.

Манера написання книги повністю відповідає її загальному настрою. Короткі речення, пробираючись крізь густий туман, тягнуть за собою читача та з перших рядків занурюють у моторошну атмосферу потойбіччя, ніби пропонуючи зіграти у містичну гру. І лише де-не-де можна зробити ковток свіжого повітря, ухопившись за філософські роздуми, що, наче човники, пливуть цією сірою річкою.

Якщо ви хочете поміркувати над тим, що рухає людиною у різні моменти життя, радимо скачати «Тонкі тіні» Віталія Щепанського на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Всім бажаючим читати онлайн надаємо можливість зробити це в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Тонкі тіні» Віталія Щепанського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тонкі тіні» Віталія Щепанського