«Трагедія в трьох діях» Аґата Крісті

«Трагедія в трьох діях» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
214 переглядів
214 переглядів

Про книгу «Трагедія в трьох діях» Аґати Крісті

Неймовірна Аґата Крісті назавжди вписала своє ім’я в список найбільш значущих фігур класичної детективної літератури. Кожен роман цієї письменниці – бестселер, котрий дарує нам численні хвилюючі моменти та море щирих емоцій.

Відвідувачам нашого порталу пропонуємо скачати книгу «Трагедія в трьох діях» Аґати Крісті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ми впевнені – видання не залишить байдужим жодного поціновувача гостросюжетної літератури.

Сер Чарльз Картрайт організовує помпезну вечірку, на яку запрошує лише вибраних гостей. На ній будуть присутні знаменитості з найближчого оточення чоловіка. Серед них – маловідомий пастор, для якого цей веселий захід стає останнім в житті. Зробивши всього декілька ковтків коктейлю, священнослужитель помирає.

Герої книги «Трагедія в трьох діях» шоковані. Вони не розуміють, хто міг отруїти пастора. Однак справа не в отруті. До розслідування гучної справи долучається Еркюль Пуаро, однак навіть він, після допиту свідків і вивчення минулого пастора, впевнений в прикрій випадковості смерті.

Проте не все так просто. Детектив повинен використати весь свій досвід, щоб зрозуміти, хто приклав руку до вбивства пастора. Хто став режисером цієї жорстокої вистави? Візьміть участь в розслідуванні справи, почавши читати онлайн книгу «Трагедія в трьох діях» Аґати Крісті українською мовою.

Скачати безкоштово книгу «Трагедія в трьох діях» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Трагедія в трьох діях» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *