«Трансформатор. Як створити власний бізнес і почати заробляти» Дмитро Портнягін

«Трансформатор. Як створити власний бізнес і почати заробляти» Дмитро Портнягін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
437 переглядів
437 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Трансформатор. Як створити власний бізнес і почати заробляти» Дмитра Портнягіна (анотація)

Найважчим у власній справі є початок, адже саме на цьому етапі більшість людей або втрачає вкладений капітал, або не отримує достатнього прибутку, щоб продовжувати її розвиток далі. Книга «Трансформатор. Як створити власний бізнес і почати заробляти» Дмитра Портнягіна має на меті дати необхідні знання тим, хто бажає увійти в бізнес, але при цьому остерігається поразки. Долю автора важко назвати простою, адже практично з дитинства йому доводилось ледь не щодня вибиратись з прірви бідності, йдучи до своєї мети.

Аби не бути голослівним, левову частку порад складає особистий досвід самого Портнягіна, що ділиться з читачами своїми поразками та невдачами, даючи можливість зробити висновки з різних життєвих випадків. Не менш важливим є мотиваційний характер книги, адже успіх без правильного настрою є настільки неможливим, як без вдалого плану. Щодо останнього, то автор теж не обходить процес планування стороною, розписуючи сорок правил, які стануть сходинками до майбутнього успіху.

Якщо говорити про історію появи книги, то вона – це фінальний етап десятирічного досвіду автора створення свого бізнесу, залучення необхідних ресурсів та підтримки свого морального духу. Робота письменника-бізнесмена дозволяє почати втілювати мрію, яка стане початком нового життя. Кожен читач зможе знайти для себе корисні поради чи необхідну мотивацію.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Трансформатор. Як створити власний бізнес і почати заробляти» Дмитра Портнягіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Трансформатор. Як створити власний бізнес і почати заробляти» Дмитра Портнягіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *