«Трав’янисті рослини України. Атлас-визначник» Віра Протопопова, Світлана Морозюк

«Трав’янисті рослини України. Атлас-визначник» Віра Протопопова, Світлана Морозюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
441 переглядів
441 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Трав’янисті рослини України. Атлас-визначник» Віри Протопопової, Світлани Морозюк (анотація)

Книгу «Травянисті рослини України. Атлас-визначник» Віри Протопопової і Світлани Морозюк можуть читати і школярі, і студенти, і викладачі, і просто люди, які цікавляться світом природи, а особливо рослинами, що ростуть на українських землях. Це посібник, який детально розповідає про кожну зі 187 видів рослинок, які можна побачити у різних куточках України. Окрім текстового опису є ще й фото, щоб кожен читач зміг побачити і запам’ятати, який же вигляд мають рослини, про які йдеться в описі.

Якщо звичайним людям вивчення трав’янистих рослин може бути цікавим просто для загального розвитку, то для вчених цей процес має дуже важливе значення, оскільки допомагає досліджувати світ і природу. Вивчаючи рослини, спостерігаючи за їх життям і процесами, які в них відбуваються постійно, можна зробити певні висновки про закони роботи всієї природи і живих організмів у ній.

Читаючи цей атлас, можна побачити дуже багато рослин, з якими ви зустрічались у житті, але навіть не звертали на них увагу і тим паче не знали, скільки користі вони можуть принести, які мають дивовижні властивості і яку роль відіграють у природному колообігу. А ще ця книга нагадує про те, що люди повинні берегти природу, ставитись до неї з повагою та обережністю, бо вона без людства існувати зможе, а от воно без неї – однозначно ні. Кожна рослина – це цінність, кожна – справжній скарб.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Трав’янисті рослини України. Атлас-визначник» Віри Протопопової, Світлани Морозюк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Трав’янисті рослини України. Атлас-визначник» Віри Протопопової, Світлани Морозюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *