«Травень» Роман Геннадійович Данько

«Травень» Роман Геннадійович Данько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
836 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Травень» Романа Геннадійовича Данько (анотація)

Ісорія юного українського хлопця та його друзів, котрі пройшли через бійки та пригоди 90-х років, стараючись не розгубити ті цінності, котрі допомогли їм залишитися людьми. Історія невзяємного кохання, боротьби, підтримки і пошуку молодих людей, котрі не здаються, і немов трава по весні, ламаючи асфальт, пробиваються назовні, до сонця правди.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Травень» Романа Геннадійовича Данько та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Травень» Романа Геннадійовича Данько: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Травень» Романа Геннадійовича Данько і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Травень» Романа Геннадійовича Данько українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Травень» Романа Геннадійовича Данько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *