«Третій візит до кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

«Третій візит до кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7206 переглядів
7206 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Третій візит до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі (анотація)

Книгу «Третій візит до кафе на краю світу» написав письменник Джон Стрелекі, який є не лише відомим і успішним автором, чиї твори стали бестселерами, а ще й спеціалістом з питань особистісного розвитку і лідерства. Багато років він співпрацював з урядами різних країн, для яких був стратегічним радником. Він зумів стати визначною особистістю у кількох сферах, серед яких і літературний світ.

Сьогодні кожен, хто забажає, може читати онлайн книгу «Третій візит до кафе на краю світу» Джона Стрелекі українською мовою і разом з головними героями шукати відповіді на важливі питання.

Кафе, про яке йдеться у назві роману, завжди радо приймає гостей, а тим, хто чомусь втратив шлях і заблукав, допомагає віднайти не лише дорогу. Одного разу в кафе приходять Джон і Ханна, яких застала в дорозі гроза. Тут відбувається їх перше знайомство між собою, а от з самим кафе Джон знайомий вже давно. Тільки бував він тут востаннє ще з десяток років тому.

За цей час герой встиг подорослішати і багато чого в житті пережити, чого не скажеш про юну Ханну, якій лише 15. Вона ще не знає, яке дивне і цікаве меню їй тут подадуть, і як воно може вплинути на неї…

Хочете теж дізнатись, що ж у ньому такого незвичного? Тоді пропонуємо скачати книгу «Третій візит до кафе на краю світу» Джона Стрелекі українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті прямо зараз.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Третій візит до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Третій візит до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Третій візит до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Третій візит до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *