«Третя особа множини» Оля Жук

«Третя особа множини» Оля Жук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
181 переглядів
181 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Третя особа множини» Олі Жук (анотація)

Збірка «Третя особа множини» складається з 12 оповідань, 12 персонажів, 12 реальностей і 12 різних способів бачити світ. Складно прогнозувати, з якими думками та емоціями залишить читача та чи інша історія. У кожного персонажа є прототип: чи то самотній старий холодного різдвяного вечора, чи емігрантка, яка б’ється об заклад на результат шахової партії, чи ґейм-дизайнер, що донедавна малював солдатів для відео ігор, а тепер сам грає в химерну гру справжньої війни.

Вони готові ділитися сокровенним, якщо читач готовий відчувати.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Третя особа множини» Олі Жук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Третя особа множини» Олі Жук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *