«Тріумфальна арка» Еріх Марія Ремарк

«Тріумфальна арка» Еріх Марія Ремарк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2013 переглядів
2013 переглядів

Про книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка

Книга «Тріумфальна арка» – двічі екранізована легенда світової літератури, твір, що став обличчям XX століття з огляду на величезну трагедію фашистської навали. Ремарку вдалося не тільки показати реалістичний антураж та трагічну долю біженців, а й почуття справжнього кохання, яке неможливо перемогти навіть війні й смерті.

Головний герой твору – хірург Равік, який був змушений втекти від фашистського режиму до Франції. Він працює нелегально, проте чоловік звик жити серед відчаю, виборюючи право на виживання. Саме у цей неспокійний час – наприкінці тридцятих років – головний герой зустрічає італійську акторку Жоан, в яку закохується.

Їхній роман був трохи дивним: кохання поєднувалося з біллю та приреченістю, проте Равік навчився любити, згадав, що в нього є емоції та почуття. Саме Жоан відновила його душу, зробила більш чуттєвим, наштовхнула його на пізнання себе.

Ремарк – майстер атмосферного антуражу. Вирішивши читати онлайн книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка українською мовою, ви з головою зануритеся у Париж напередодні Другої світової війни, пройметеся долею всіх героїв, витончено змальованих автором.

Усім прихильникам класики з романтичною філософією пропонуємо скачати книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка на нашому сайті, обравши найзручніший формат із запропонованих fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Скачати безкоштово книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *