«Тріумфальна арка» Еріх Марія Ремарк

«Тріумфальна арка» Еріх Марія Ремарк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10279 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка (анотація)

Книга «Тріумфальна арка» – двічі екранізована легенда світової літератури, твір, що став обличчям XX століття з огляду на величезну трагедію фашистської навали. Ремарку вдалося не тільки показати реалістичний антураж та трагічну долю біженців, а й почуття справжнього кохання, яке неможливо перемогти навіть війні й смерті.

Головний герой твору – хірург Равік, який був змушений втекти від фашистського режиму до Франції. Він працює нелегально, проте чоловік звик жити серед відчаю, виборюючи право на виживання. Саме у цей неспокійний час – наприкінці тридцятих років – головний герой зустрічає італійську акторку Жоан, в яку закохується.

Їхній роман був трохи дивним: кохання поєднувалося з біллю та приреченістю, проте Равік навчився любити, згадав, що в нього є емоції та почуття. Саме Жоан відновила його душу, зробила більш чуттєвим, наштовхнула його на пізнання себе.

Ремарк – майстер атмосферного антуражу. Вирішивши читати онлайн книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка українською мовою, ви з головою зануритеся у Париж напередодні Другої світової війни, пройметеся долею всіх героїв, витончено змальованих автором.

Слухати аудіокнигу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка онлайн українською мовою:

Усім прихильникам класики з романтичною філософією пропонуємо скачати книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка на нашому сайті, обравши найзручніший формат із запропонованих fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка

Одна відповідь до “Тріумфальна арка”

  1. Яна Яна сказав:

    Книгу «Тріумфальна арка» під час читання я розібрала на цитати. Вона настільки жива і реальна, що інколи на моїй шкірі навіть з’являлись мурахи. Праця поєднує безліч емоцій, починаєш розуміти, що людина може витримати все.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *