«Трохи пітьми» Любко Дереш

«Трохи пітьми» Любко Дереш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1752 переглядів
1752 переглядів

Про книгу «Трохи пітьми» Любомира Дереша

Любко Дереш – відвертий та яскравий письменник сучасності, який майстерно поєднує в своїй творчості нашу буденність з гострими моральними питаннями й дивною фантасмагорією. Його книга «Трохи пітьми» – цікавий приклад постмодернізму з його метафоричними й бридкими образами та прагненням відкрити темряву у глибині людської душі.

Зав’язка твору досить оригінальна – на фестивалі самогубців зустрічаються шестеро людей, які готові втратити життя. Вирішивши читати онлайн книгу «Трохи пітьми» Любка Дереша українською мовою, ви дізнаєтеся історію кожного персонажа, побачите частку пітьми кожного з них, що заважає нормальному життю, та поринете у світ окультних й містичних ритуалів, за допомогою яких головні герої спробують вигнати з себе зло.

Роман досить насичений як емоційно, так і літературно. Хльостка мова, ненормативна лексика, наркотична маячня, філософські нариси екстрасенса, психічні розлади – це і багато іншого у дивних еклектичних поєднаннях ви зустрінете на сторінках твору. Книга змушує замислитися над внутрішнім станом кожного з нас, бо далеко не всі розкривають свою душу та зізнаються у страхах і гріхах.

Якщо ви хочете відчути сучасну українську літературу в стилі Паланіка й Пелевина, пропонуємо скачати книгу «Трохи пітьми» Любка Дереша у найзручніших форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Цитати з книги «Трохи пітьми» Любомира Дереша

повірте, набагато легше збожеволіти, ніж зазирнути в очі дійсності.

Неможливих речей немає. Є недостатня кількість спроб.

– Є дві речі, які роблять мене такою, яка я є. Я завжди кажу тільки правду, і я завжди роблю тільки те, що справді хочу. Роби так само, і наші дороги будуть іти поруч.

Коли відмовляєш чоловікові раніше, ніж даси, він або тікає, або прив’язується до тебе, як до мами…

Завантажити безкоштовно книгу «Трохи пітьми» Любомира Дереша

Рекомендації

Відгуки на книгу «Трохи пітьми» Любомира Дереша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *