«Троща» Василь Шкляр

«Троща» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10688 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Троща» Василя Шкляра (анотація)

Василь Шкляр – один з найвідоміших українських письменників сьогодення, володар кількох престижних літературних премій. Його твори – це поєднання містики й філософії, розкриття найгостріших проблем сучасності та вшанування історичної пам’яті нашої країни.

Роман “Троща” відправляє читачів у далекі воєнні часи – разом зі спогадами головного героя, вояка УПА, який раптово побачив могилу свого бойового товариша. Автор починає розповідь з дивної загадки: виявляється, що Михайло, який нібито був вбитий на війні, помер нещодавно, через кілька десятків років після завершення тих воєнних жахів.

Загадкова могила змушує головного героя зануритися у ті часи, з болем згадуючи, як вони з товаришами боронили рідний край, забувши про своє життя. Чому Василь Шкляр “воскресив” загиблого вояку, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати книгу до кінця.

“Троща” – це гімн незламній українській гідності. Автор майстерно проводить межу між історією і сучасністю, підкреслюючи, що українці завжди виборювали свою незалежність великою ціною і продовжують це робити. Тема національної ідентичності і внутрішньої незалежності є злободенною для України вже багато століть.

Українська повстанська армія сміливо заявила про власну ідеологічну позицію в найтяжчі для країни часи. Ця історія стосується кожного з українців, адже наша місія з відродження Української держави ще не завершена. Книгу “Троща” обов’язково треба скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн, щоб отримати натхнення до великих звершень.

Талановитий український письменник створив не лише захоплюючий художній твір з драматичними переживаннями й людськими слабкостями. В романі “Троща” читачі знайдуть багато історичних фактів, що допоможуть сформувати повне уявлення про події тих часів. Мова твору надзвичайно красива, глибока й багата, сюжет захоплює з перших сторінок.

Тема зради, яку зачіпає автор у книзі, дуже неоднозначна. Зрадниками суспільних інтересів стають не тільки на війні, а й у мирний час. Непорозуміння у сучасному суспільстві стосовно вояків УПА зникнуть одразу, якщо до рук багатьом українцям потрапить цей повчальний та мудрий роман.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Троща» Василя Шкляра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Троща» Василя Шкляра українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Троща» Василя Шкляра

2 відповіді до “Троща”

  1. Віктор Віктор сказав:

    Нарешті я знайшов час на вивчення книги «Троща» Василь Шкляр, до речі це перший твір цього автору, який мені довелось прочитати. І так, це вдале влучення. Це дуже сильний твір, який наштовхнув мене на думки, про які я раніше навіть не уявляв.

  2. Іван Іван сказав:

    Гарна книга та хороший сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *