«Троща» Василь Шкляр

«Троща» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Троща» Василя Шкляра

Василь Шкляр – один з найвідоміших українських письменників сьогодення, володар кількох престижних літературних премій. Його твори – це поєднання містики й філософії, розкриття найгостріших проблем сучасності та вшанування історичної пам’яті нашої країни.

Роман “Троща” відправляє читачів у далекі воєнні часи – разом зі спогадами головного героя, вояка УПА, який раптово побачив могилу свого бойового товариша. Автор починає розповідь з дивної загадки: виявляється, що Михайло, який нібито був вбитий на війні, помер нещодавно, через кілька десятків років після завершення тих воєнних жахів.

Загадкова могила змушує головного героя зануритися у ті часи, з болем згадуючи, як вони з товаришами боронили рідний край, забувши про своє життя. Чому Василь Шкляр “воскресив” загиблого вояку, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати книгу до кінця.

“Троща” – це гімн незламній українській гідності. Автор майстерно проводить межу між історією і сучасністю, підкреслюючи, що українці завжди виборювали свою незалежність великою ціною і продовжують це робити. Тема національної ідентичності і внутрішньої незалежності є злободенною для України вже багато століть.

Українська повстанська армія сміливо заявила про власну ідеологічну позицію в найтяжчі для країни часи. Ця історія стосується кожного з українців, адже наша місія з відродження Української держави ще не завершена. Книгу обов’язково треба скачати й прочитати, щоб отримати натхнення до великих звершень.

Талановитий український письменник створив не лише захоплюючий художній твір з драматичними переживаннями й людськими слабкостями. В романі “Троща” читачі знайдуть багато історичних фактів, що допоможуть сформувати повне уявлення про події тих часів. Мова твору надзвичайно красива, глибока й багата, сюжет захоплює з перших сторінок.

Тема зради, яку зачіпає автор у книзі, дуже неоднозначна. Зрадниками суспільних інтересів стають не тільки на війні, а й у мирний час. Непорозуміння у сучасному суспільстві стосовно вояків УПА зникнуть одразу, якщо до рук багатьом українцям потрапить цей повчальний та мудрий роман.

.footer_containerDownload free book «Троща» Василя Шкляра

Рекомендації

Відгуки на книгу «Троща» Василя Шкляра