«Трояндова площа» Ема Ільм

«Трояндова площа» Ема Ільм

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
735 переглядів
735 переглядів

Про книгу «Трояндова площа» Еми Ільм

Фентезійні твори часто є аналогією якоїсь реальної епохи – казковий антураж розкриває специфіку, колорит і вади певного часу, даючи нам можливість зробити аналіз історичних помилок. Ема Ільм наважилася на незвичайний роман – у книзі «Трояндова площа» письменниця змалювала фентезійну реальність, прототипом якої стала наша незалежна Україна у найскладніший час свого ідейного становлення – час революції гідності на Майдані. У цьому багатошаровому соціальному фентезі органічно поєдналися гірка реальність й казкові фантазії, нереалізовані прагнення до свободи та страх за своїх близьких перед політичною та соціальною нестабільністю.

Один з головних героїв книги Артонцо Гарцасі – талановитий лікар. Він має високооплачувану роботу та спокійне життя, якщо не враховувати божевілля, що коїться в його лікарні. Кожного дня – десятки поранених через революційні події на площі.

Бачачи ціну виборювання свободи, чоловік засуджує всіх, хто таким чином шукає кращої долі. Артонцо навіть не наважується зазирнути до себе в душу та замислитися над своїми ідеалами, що причаїлися надто глибоко. Чи зможе прагматичний лікар нарешті пожертвувати стабільністю та поповнити ряди відчайдушних бійців за краще майбутнє держави?

Роман «Трояндова площа» зачаровує витонченою грою метафор, використанням цікавих переробок відомих географічних назв та імен. Не обійшлося у творі і без романтичної лінії – кохання, як і свобода, є однією з найголовніших цінностей людини, за яку варто боротися.

Книга читається на одному диханні – сюжет веде читача у його потаємні бажання та промовляє вголос те, про що українці замовчували не один рік. Влучні афоризми, розсипані текстом, змушують замислитися над особистим і соціальним «Я». Можливо, ця казкова історія допоможе нашій нації зробити рішучий крок уперед – назустріч справжній, а не ілюзорній свободі та національному самовизначенню.

Електронна бібліотека нашого сайту пропонує читати онлайн або скачати роман «Трояндова площа» Еми Ільм безкоштовно та без реєстрації. Формати творів, які надаються для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Трояндова площа» Еми Ільм

Рекомендації

Відгуки на книгу «Трояндова площа» Еми Ільм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *