«Троє проти зла. Частина друга» Ярослав Світ, Тарас Ярмусь

«Троє проти зла. Частина друга» Ярослав Світ, Тарас Ярмусь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
200 переглядів
200 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Троє проти зла. Частина друга» Ярослава Світа, Тараса Ярмуся (анотація)

«Троє проти Зла» — веселий український комікс про двох друзів — Антона і Ореста, які вирушили у казковий світ, щоб врятувати свого третього друга Романа. У першій частині порятунок їм не вдався, тому ви тримаєте в руках другу частину квадрології.

Такі-сякі пригоди Антона з Орестом тривають. Друзі подорожують далі — зустрічають нових і старих персонажів — людей, їжаків, котів та різних магічних істот. Зараз вони у шостому королівстві, де ось-ось трапиться якась біда…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Троє проти зла. Частина друга» Ярослава Світа, Тараса Ярмуся та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Троє проти зла. Частина друга» Ярослава Світа, Тараса Ярмуся: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Троє проти зла. Частина друга» Ярослава Світа, Тараса Ярмуся і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Троє проти зла. Частина друга» Ярослава Світа, Тараса Ярмуся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *