«Троє схотінок» Пантелеймон Куліш

«Троє схотінок» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
776 переглядів
776 переглядів

Про книгу «Троє схотінок» Пантелеймона Куліша

Пантелеймон Куліш залишив після себе багату літературну спадщину, в якій знайшлося місце не лише соціально-політичним творам, а й філософським віршованим роздумам. Такою є його книга «Троє схотінок» – розмірковування письменника про свої найзаповітніші бажання та картину моралі нашого суспільства.

Починаючи читати онлайн цей вірш, замислюєшся над справжнім щастям і його «підробками». Ліричний герой твору наголошує на благородних бажаннях душі й серця, протиставляючи їх загальному настрою, що завжди панував у суспільстві. Внутрішня гармонія, можливість навчатися та мудрішати, вірна кохана людина поруч – ці цінності протиставляються жадібності й прагненню до влади, бажанню жити в розкоші та шаленій популярності.

Незважаючи на невеличкий розмір, книга дуже влучно описує людські моральні вади, малюючи в уяві читача яскраві образи. Краса й багатство мови дає змогу насолоджуватись твором до останнього рядка. Пропонуємо вам скачати «Троє схотінок» Пантелеймона Куліша на нашому сайті, обравши будь-який із запропонованих форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Троє схотінок» Пантелеймона Куліша

Рекомендації

Відгуки на книгу «Троє схотінок» Пантелеймона Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *