«Три боси для потраплянки» Тетяна Барматті, Олена Арматіна

«Три боси для потраплянки» Тетяна Барматті, Олена Арматіна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1223 переглядів
1223 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Три боси для потраплянки» Тетяни Барматті, Олени Арматіної (анотація)

Мені наснився просто неймовірний сон, в якому я буквально згорала від пристрасті, мріючи, щоб він ніколи не закінчувався.

І він не закінчився!

Моя душа, завдяки одній дуже тямущій дівчині, як дві краплі води схожої на мене, опинилася в її тілі. Ось тільки якщо вона хотіла з моєю допомогою вирішити свої проблеми, то явно помилилася адресою, адже, здається, я знайшла їх ще більше. І це мої новоспечені боси!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Три боси для потраплянки» Тетяни Барматті, Олени Арматіної та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Три боси для потраплянки» Тетяни Барматті, Олени Арматіної: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Три боси для потраплянки» Тетяни Барматті, Олени Арматіної і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три боси для потраплянки» Тетяни Барматті, Олени Арматіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *