«Три «Д» для мільярдера. Весільний салон» Тала Тоцка

«Три «Д» для мільярдера. Весільний салон» Тала Тоцка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
988 переглядів
988 переглядів

Короткий зміст книги «Три «Д» для мільярдера. Весільний салон» Тали Тоцкої (анотація)

Артур піднімає голову і обводить усіх трьох грізним і сердитим поглядом.
— Чиї це діти? Я питаю, чиї це діти?

«Твої, Тагаєв, твої», — так і хочеться відповісти. Але вголос говорю інше.
— Мої. Це мої діти.

А потім наші погляди зустрічаються…

Артур Тагаєв, батько моїх дітей — наймолодший мільярдер у Європі, який у двадцять сім років очолив бізнес-імперію замість батька. Таким як Тагаєви не потрібні діти від таких як я. Мені це зрозуміло пояснила його мати. Сам Артур п’ять років тому навіть не став зі мною розмовляти…

Передісторія: «Подвійна таємниця для мільярдера»


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Три «Д» для мільярдера. Весільний салон» Тали Тоцкої та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Три «Д» для мільярдера. Весільний салон» Тали Тоцкої: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Три «Д» для мільярдера. Весільний салон» Тали Тоцкої і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три «Д» для мільярдера. Весільний салон» Тали Тоцкої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *