«Три долi» Марко Вовчок

«Три долi» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1562 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Три долi» Марко Вовчок (анотація)

«Літературна донька Т. Шевченка» – саме так називають Марка Вовчка, українську письменницю, яка відіграла провідну роль у становленні реалістичної прози 50-х років ХІХ століття. Центральне місце у багатьох її творах посідає образ жінки-кріпачки – зневаженої, безправної та нещасної. Однією з улюблених тем авторки є тема нерозділеного кохання, розлуки закоханих, трагічної долі кріпацької молоді.

Книга «Три долi» – це збірник творів письменниці, до якого входить й однойменна психологічна повість. У ній зображено три дівочі образи: Хими, Катрі та Марусі. Вони закохалися в одного й того ж парубка – Якова Чайченка, однак він віддає своє серце іншій. Хима – сирота, яку взяли на виховання родичі. Катря – її зведена сестра й донька заможного козака, а Маруся – сусідська дівчина.

Ви можете читати онлайн книгу «Три долi» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті, щоб дізнатися про те, як склалася подальша доля трьох дівчат. У творі розкриваються складні особисті стосунки, через що він викликає «дуже великий психологічний інтерес», за словами Івана Франка. Це повість про те, як могутня пристрасть, величне й тяжке кохання керує людським життям.

У нашій електронній бібліотеці також можна скачати книгу «Три долi» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) для зручного читання в мобільному пристрої.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Три долi» Марко Вовчок українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Три долi» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три долi» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *