«Три долi» Марко Вовчок

«Три долi» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
723 переглядів
723 переглядів

Про книгу «Три долi» Марко Вовчок

«Літературна донька Т. Шевченка» – саме так називають Марка Вовчка, українську письменницю, яка відіграла провідну роль у становленні реалістичної прози 50-х років ХІХ століття. Центральне місце у багатьох її творах посідає образ жінки-кріпачки – зневаженої, безправної та нещасної. Однією з улюблених тем авторки є тема нерозділеного кохання, розлуки закоханих, трагічної долі кріпацької молоді.

Книга «Три долi» – це збірник творів письменниці, до якого входить й однойменна психологічна повість. У ній зображено три дівочі образи: Хими, Катрі та Марусі. Вони закохалися в одного й того ж парубка – Якова Чайченка, однак він віддає своє серце іншій. Хима – сирота, яку взяли на виховання родичі. Катря – її зведена сестра й донька заможного козака, а Маруся – сусідська дівчина.

Ви можете читати онлайн книгу «Три долi» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті, щоб дізнатися про те, як склалася подальша доля трьох дівчат. У творі розкриваються складні особисті стосунки, через що він викликає «дуже великий психологічний інтерес», за словами Івана Франка. Це повість про те, як могутня пристрасть, величне й тяжке кохання керує людським життям.

У нашій електронній бібліотеці також можна скачати книгу «Три долi» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) для зручного читання в мобільному пристрої.

Завантажити безкоштовно книгу «Три долi» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три долi» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *