«Три хрестики Аліє» Наталія Довгопол

«Три хрестики Аліє» Наталія Довгопол

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1641 переглядів
1641 переглядів

Про книгу «Три хрестики Аліє» Наталії Довгопол

Повість “Три хрестики Аліє” – хвилююча романтична казка про пошуки свого кохання, незламну вільну душу та бажання побудувати своє щастя будь-якою ціною. Наталія Довгопол переносить читача до великого Кримського ханства та неспокійних часів, коли набіги кримських татар на українські землі стали справжньою трагедією для багатьох родин.

Зруйновані села та міста, величезна кількість вбитих та полонених… Саме сюди прагнула потрапити донька заможного турецького намісника Аліє Ханим, яка задихалася від свого розкішного життя у “золотій клітці”.

Починаючи читати книгу “Три хрестики Аліє”, стаєш свідком доленосного знайомства Аліє та козака Лукаша – полоненого українця, засудженого до страти через повстання на галері. Вгледівши в очах дівчини доброту й милосердя, юнак просить Аліє передати хрестик його матері в Україну.

Давши обіцянку зробити це найближчим часом, головна героїня замислюється над життям в Україні – над красою її природи та людських сердець, над можливістю вільно кохати та насолоджуватися своїми почуттями. Це все розповідала маленькій Аліє її матір, полонена українка та невільниця, яка згодом стала дружиною впливового Халіль-бея.

Відчайдушна дівчина приймає ризиковане рішення – втекти до українських земель від ненависного життя та нав’язаного заміжжя, пам’ятаючи про свою обіцянку козаку. Разом з прислужницею Мариною, невільницею з України, вони готують план втечі.

Книга “Три хрестики Аліє” – це поєднання історичних подій XVI – XVII століть та захоплююча пригодницька драма, в якій знайшлося місце і героїчним подвигам, романтичній лінії, і філософським роздумам. Наталія Довгопол торкається самісіньких глибин душі, розкриваючи емоції своїх персонажів та змушуючи читача проходити разом з ними всі випробування, пропускати крізь себе їхні страждання. Якщо ви хочете насолодитися багатством мови та колоритом тогочасної України, динамічним сюжетом та проникливою ліричністю, рекомендуємо скачати й прочитати цю надзвичайну книгу талановитого автора.

Скачати безкоштово книгу «Три хрестики Аліє» Наталії Довгопол

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три хрестики Аліє» Наталії Довгопол

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *