«Три хрестики Аліє» Наталія Довгопол

«Три хрестики Аліє» Наталія Довгопол

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4483 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Три хрестики Аліє» Наталії Довгопол (анотація)

Повість “Три хрестики Аліє” – хвилююча романтична казка про пошуки свого кохання, незламну вільну душу та бажання побудувати своє щастя будь-якою ціною. Наталія Довгопол переносить читача до великого Кримського ханства та неспокійних часів, коли набіги кримських татар на українські землі стали справжньою трагедією для багатьох родин.

Зруйновані села та міста, величезна кількість вбитих та полонених… Саме сюди прагнула потрапити донька заможного турецького намісника Аліє Ханим, яка задихалася від свого розкішного життя у “золотій клітці”.

Починаючи читати книгу “Три хрестики Аліє”, стаєш свідком доленосного знайомства Аліє та козака Лукаша – полоненого українця, засудженого до страти через повстання на галері. Вгледівши в очах дівчини доброту й милосердя, юнак просить Аліє передати хрестик його матері в Україну.

Давши обіцянку зробити це найближчим часом, головна героїня замислюється над життям в Україні – над красою її природи та людських сердець, над можливістю вільно кохати та насолоджуватися своїми почуттями. Це все розповідала маленькій Аліє її матір, полонена українка та невільниця, яка згодом стала дружиною впливового Халіль-бея.

Відчайдушна дівчина приймає ризиковане рішення – втекти до українських земель від ненависного життя та нав’язаного заміжжя, пам’ятаючи про свою обіцянку козаку. Разом з прислужницею Мариною, невільницею з України, вони готують план втечі.

Книга “Три хрестики Аліє” – це поєднання історичних подій XVI – XVII століть та захоплююча пригодницька драма, в якій знайшлося місце і героїчним подвигам, романтичній лінії, і філософським роздумам. Наталія Довгопол торкається самісіньких глибин душі, розкриваючи емоції своїх персонажів та змушуючи читача проходити разом з ними всі випробування, пропускати крізь себе їхні страждання. Якщо ви хочете насолодитися багатством мови та колоритом тогочасної України, динамічним сюжетом та проникливою ліричністю, рекомендуємо скачати й прочитати цю надзвичайну книгу талановитого автора.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Три хрестики Аліє» Наталії Довгопол українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Три хрестики Аліє» Наталії Довгопол українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три хрестики Аліє» Наталії Довгопол

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *