«Три любові» Арчібалд Джозеф Кронін

«Три любові» Арчібалд Джозеф Кронін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1041 переглядів
1041 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Три любові» Арчібалда Джозефа Кроніна (анотація)

Любовний роман «Три любові» Арчібалда Джозефа Кроніна не мав великої популярності після публікації, але став одним з улюбленіших у багатьох згодом. Три різні любові та три різних відчуття. В книзі лише три глави, які, на думку читачів, майже не переплітаються, – одна тема та різне сприйняття.

Головна героїня – молода та тендітна Люсі, вона впевнена, що її план життя — ідеальний, та у свої 26 років вона змогла налаштувати все, що їй хотілось. В неї є чоловік, маленький синок, та її релігія — поєднання не можливе. Чи допомогла її філософія отримати бажану гармонію? Радимо читати онлайн усім книгу «Три любові» Арчібалда Джозефа Кроніна українською мовою.

Дівчина всю себе віддає своїм близьким людям, жертвує останніми силами. Можливо, це правильно, подумаєте ви, але не все так однозначно. Кожна любов повинна мати свою ціну і бути адекватною. Адже втративши глузд від любові та нездійсненних мрій, можна втратити все.

Скачати книгу «Три любові» Арчібалда Джозефа Кроніна можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Три любові» Арчібалда Джозефа Кроніна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три любові» Арчібалда Джозефа Кроніна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *