«Три метри над рівнем неба» Федеріко Моччіа

«Три метри над рівнем неба» Федеріко Моччіа

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6072 переглядів
6072 переглядів

Короткий зміст книги «Три метри над рівнем неба» Федеріки Моччіа (анотація)

Книга «Три метри над рівнем неба» – твір сучасного італійського письменника Федеріка Мочча. Крім письменництва він займається написанням сценаріїв для фільмів та їх режисурою. Власне кажучи, книга є основою для однойменного фільму, який є доволі популярним.

Твір по-іншому подає історію, яка була показана глядачам на екранах. Сама історія розповідає читачеві про виховану та досить таки чемну дівчину, якій подобається поганий хлопець. І не дивлячись на те, що такий сюжет є досить популярним у модерних письменників, Федеріко переосмислює цю історію в власному стилі.

Сам сюжет розгортається навколо двох центральних персонажів – Бабі і Степа. Бабі є примірною дівчиною, яка добре вчиться та взагалі гарна собою. Степ їй повна протилежність. Він безвідповідальний та наче повністю безтурботний хлопець. Всі його думки лиш про його мотоцикл та життя одним днем.

Вони є повними протилежностями, проте їх це не особливо турбує. Під впливом одне одного, вони, несподівано навіть для себе, відкривають в собі нові сторони. Степ стає роздумливим та бажає вберегти Бабі, яка, в свою чергу, стає більш розкутою та впевненою в собі. Читати онлайн книгу «Три метри над рівнем неба» за авторства Федеріка Мочча українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Скачати книгу «Три метри над рівнем неба» від Федеріка Мочча безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Три метри над рівнем неба» Федеріки Моччіа та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Три метри над рівнем неба» Федеріки Моччіа : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Три метри над рівнем неба» Федеріки Моччіа і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три метри над рівнем неба» Федеріки Моччіа

Одна відповідь до “Три метри над рівнем неба”

  1. Кароліна Кароліна сказав:

    Після шикарної екранізації я просто була повинна прочитати книгу “Три метри над рівнем неба”. І скажу я вам, емоції які я пережила значно більші. Напевно велику роль зіграла моя фантазія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *