«Три товариші» Еріх Марія Ремарк

«Три товариші» Еріх Марія Ремарк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11371 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Три товариші» Еріха Марії Ремарка (анотація)

Еріх Марія Ремарк – унікальний у своєму таланті письменник. Його лірично-драматичний стиль легко впізнати з перших рядків, і книга «Три товариші» – найпопулярніший роман і візитна картка автора. Тематика Ремарка незмінна у всіх творах – тяжкі довоєнні, воєнні та післявоєнні роки, відчай та намагання вилікувати його алкоголем, незламність простого людського «Я» та вир емоцій, які допомагають вижити серед вбивчої буденності.

Головний герой роману Роббі загартований війною, яка щойно закінчилася. Розруха, безробіття, злидні – таким є життя післявоєнної Європи. Роббі та його троє друзів змушені виживати, як тільки можуть. Лише міцна дружба та підтримка рятують головних героїв у цей нелегкий час. І навіть кохання всіх трьох до однієї жінки, що могло стати каменем зіткнення, не зіпсувало їхню дружбу.

Пат з’явилися в житті трьох чоловіків випадково – вона злетіла невловимою тінню над кожним з них, проте найбільше пощастило Роббі. Його стосунки з Пат розвивалися дуже дивно, але по-ремарківські звично: здавалося, жінка боялася відвертості своїх почуттів і максимального зближення з коханим. На жаль, трагічна подія знищила це незріле, проте таке зворушливе кохання. Роббі вкотре зрозумів – проти вселенського болю не допоможе жодне знеболювальне, навіть літри міцного алкоголю.

Роман «Три товариші» – це справжній осередок відвертих почуттів і страждань, від яких з’являються мурашки. За Ремарком, якщо любити – то не усвідомлювати до кінця свого щастя та боятися остаточно приймати його, якщо дружити – відчайдушно та міцно, якщо страждати – так, що весь світ здригається від твоїх думок і відчуттів. Кінцівка книги нікого не залишить байдужим – це потужний поштовх до переосмислення життєвих цінностей і того, що тобі сьогодні подарувала доля.

Якщо ви відчуваєте що ваша душа вимагає перезавантаження, вам неодмінно треба прочитати цей легендарний твір від геніального знавця людської психології та життєвих драм.

Слухати аудіокнигу «Три товариші» Еріха Марії Ремарка онлайн українською повністю:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Три товариші» Еріха Марії Ремарка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Три товариші» Еріха Марії Ремарка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три товариші» Еріха Марії Ремарка

Одна відповідь до “Три товариші”

  1. Кароліна Кароліна сказав:

    Книга «Три товариші» стала моєю найулюбленішою роботою Ремарка. В неї є все, дружба яку не зламати, навіть коханням до однієї жінки. Мені дуже подобаються книги, де є зміни, перш за все героїв. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *