«Три товариші» Еріх Марія Ремарк

«Три товариші» Еріх Марія Ремарк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1940 переглядів
1940 переглядів

Про книгу «Три товариші» Еріха Марії Ремарка

Еріх Марія Ремарк – унікальний у своєму таланті письменник. Його лірично-драматичний стиль легко впізнати з перших рядків, і книга «Три товариші» – найпопулярніший роман і візитна картка автора. Тематика Ремарка незмінна у всіх творах – тяжкі довоєнні, воєнні та післявоєнні роки, відчай та намагання вилікувати його алкоголем, незламність простого людського «Я» та вир емоцій, які допомагають вижити серед вбивчої буденності.

Головний герой роману Роббі загартований війною, яка щойно закінчилася. Розруха, безробіття, злидні – таким є життя післявоєнної Європи. Роббі та його троє друзів змушені виживати, як тільки можуть. Лише міцна дружба та підтримка рятують головних героїв у цей нелегкий час. І навіть кохання всіх трьох до однієї жінки, що могло стати каменем зіткнення, не зіпсувало їхню дружбу.

Пат з’явилися в житті трьох чоловіків випадково – вона злетіла невловимою тінню над кожним з них, проте найбільше пощастило Роббі. Його стосунки з Пат розвивалися дуже дивно, але по-ремарківські звично: здавалося, жінка боялася відвертості своїх почуттів і максимального зближення з коханим. На жаль, трагічна подія знищила це незріле, проте таке зворушливе кохання. Роббі вкотре зрозумів – проти вселенського болю не допоможе жодне знеболювальне, навіть літри міцного алкоголю.

Роман «Три товариші» – це справжній осередок відвертих почуттів і страждань, від яких з’являються мурашки. За Ремарком, якщо любити – то не усвідомлювати до кінця свого щастя та боятися остаточно приймати його, якщо дружити – відчайдушно та міцно, якщо страждати – так, що весь світ здригається від твоїх думок і відчуттів. Кінцівка книги нікого не залишить байдужим – це потужний поштовх до переосмислення життєвих цінностей і того, що тобі сьогодні подарувала доля.

Якщо ви відчуваєте що ваша душа вимагає перезавантаження, вам неодмінно треба прочитати цей легендарний твір від геніального знавця людської психології та життєвих драм. Скачати «Три товариші» Еріха Марії Ремарка ви можете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також ми надаємо вам можливість читати онлайн цю проникливу книгу в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Три товариші» Еріха Марії Ремарка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три товариші» Еріха Марії Ремарка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *