«Три вірша» Леся Українка

«Три вірша» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
996 переглядів
996 переглядів

Короткий зміст книги «Три вірша» Лесі Українки (анотація)

Книга «Три вірша» зібрала у собі прекрасні твори відомої української поетеси Лесі Українки, які підійдуть для читання дітям. Адже поезія може бути призначена не лише дорослим читачам, а й юним. І тут кожен знайде щось для себе – ліричне, особисте, мрійливе, фантазійне, добре…

Хто б не почав читати онлайн книгу «Три вірша» Лесі Українки українською мовою, він з перших рядків зрозуміє і відчує, що письменниця вкладала душу у ці поетичні творіння. Вона словами створювала неперевершені картини, крізь які можна побачити її внутрішню силу, незламність та волю до життя. Лірично звучить морська тиша, а спогади з власного дитинства, які виринають з закутків пам’яті, підштовхують до роздумів над важливим.

Та не лише ліричні і ностальгічні нотки можна почути у віршах легендарної поетеси. Філософські роздуми також характерні для персонажів її віршованих творів. Окрім того, вони завжди прагнуть правди і линуть до світла, роблячи навіть темні «плями» трохи кращими.

Діти і дорослі можуть скачати книгу «Три вірша» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого електронного ресурсу, щоб поглянути на реальність по-новому.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Три вірша» Лесі Українки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Три вірша» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три вірша» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *