«Три вірша» Леся Українка

«Три вірша» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
760 переглядів
760 переглядів

Про книгу «Три вірша» Лесі Українки

Книга «Три вірша» зібрала у собі прекрасні твори відомої української поетеси Лесі Українки, які підійдуть для читання дітям. Адже поезія може бути призначена не лише дорослим читачам, а й юним. І тут кожен знайде щось для себе – ліричне, особисте, мрійливе, фантазійне, добре…

Хто б не почав читати онлайн книгу «Три вірша» Лесі Українки українською мовою, він з перших рядків зрозуміє і відчує, що письменниця вкладала душу у ці поетичні творіння. Вона словами створювала неперевершені картини, крізь які можна побачити її внутрішню силу, незламність та волю до життя. Лірично звучить морська тиша, а спогади з власного дитинства, які виринають з закутків пам’яті, підштовхують до роздумів над важливим.

Та не лише ліричні і ностальгічні нотки можна почути у віршах легендарної поетеси. Філософські роздуми також характерні для персонажів її віршованих творів. Окрім того, вони завжди прагнуть правди і линуть до світла, роблячи навіть темні «плями» трохи кращими.

Діти і дорослі можуть скачати книгу «Три вірша» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого електронного ресурсу, щоб поглянути на реальність по-новому.

Скачати безкоштово книгу «Три вірша» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три вірша» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *