«Три як рідні брати» Юрій Федькович

«Три як рідні брати» Юрій Федькович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
67 переглядів
67 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Три як рідні брати» Юрія Федьковича (анотація)

Юрій Федькович — український письменник-романтик, поет, прозаїк, драматург, публіцист, передвісник українського національного відродження Буковини.

Незважаючи на певні запозичення з поезії Шевченка (а в прозі — з Марка Вовчка), Федькович був талановитим, до І. Франка найбільшим письменником Західної України. Багато його пісень, покладених на музику, набули великої популярности: «Окресни, Бояне!», «Як засяду коло чари», «Гуляли» й ін.

Слухати аудіокнигу «Три як рідні брати» Юрія Федьковича онлайн українською безкоштовно:
На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Три як рідні брати» Юрія Федьковича українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Три як рідні брати» Юрія Федьковича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *