«Тричі продана» Павло Наніїв

«Тричі продана» Павло Наніїв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10024 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тричі продана» Павла Наніїва (анотація)

Роман “Тричі продана” – це хвилююча історія про жінку-легенду кінця XVIII – початку XIX століття Софію Потоцьку – куртизанку грецького походження, російську шпигунку та співмешканку багатьох впливових людей. Її ім’я в уяві багатьох пов’язується з найвідомішим українським дендропарком у місті Умань, який було названо на її честь чоловіком графом Станіславом Потоцьким.

У книзі “Тричі продана” Павло Наніїв змальовує строкатий життєвий шлях цієї жінки від нещасної невільниці до найбільш впливової постаті тогочасної Польщі. Якщо ви хочете побачити неприкриту історичну правду про Потоцьку, її особисте життя та вплив на політичну ситуацію в Європі, слід скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн захоплюючу книгу “Тричі продана”.

Вона дуже рано пізнала жорстокість і підступність оточення – через зраду матері-грекині дівчина опинилася в неволі. Ця перша та найболючіша зрада залишила на серці Софії глибоку рану, що не загоїлася до кінця життя. Потім були ще дві великі зради – від польського посла та закоханого чоловіка.

Жінка одразу зрозуміла, щоб вибратися з самісінького дна, треба грати з життям за його ж правилами. І вона обирала найжахливіші методи, щоб стати володаркою майже всього світу. І їй це майже вдалося – багато політичних рішень приймалися тільки з її участю. Зраджена, проте незламна, вона ризикувала всім заради своїх бажань. Про цю харизматичну красуню мріяли всі чоловіки, яких вона зустрічала, проте їй жодного разу не вдалося покохати по-справжньому.

Павло Наніїв майстерно розкрив суперечливість образу головної героїні, найтонші грані її характеру. Починаючи читати книгу “Тричі продана”, одночасно захоплюєшся Софією та відчуваєш відразу до неї, співчуваєш їй та обурюєшся її хитрістю та пристосуванством.

Розуміючи, скільки гріхів накопичилося в неї за її бурхливе життя, у похилому віці жінка намагається наблизитися до Бога та вимолити його прощення доброчинністю. Проте відбувається неймовірне – після смерті Софії у церкву, де була вона похована, влучає блискавка, яка вщент спалила храм. З того часу могила легендарної жінки не була відновлена, адже люди побачили в цьому божий знак та сприйняли це як покарання її гріховної душі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тричі продана» Павла Наніїва українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Тричі продана» Павла Наніїва українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тричі продана» Павла Наніїва

Одна відповідь до “Тричі продана”

  1. Олена Олена сказав:

    Як на мене найзахоплюючий любовний роман який я прочитала за одну ніч – Тричі продана. Саме після цієї книги я захопилась історією, цікаво та дуже красиво. Мені зайшло, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *