«Тричі продана» Павло Наніїв

«Тричі продана» Павло Наніїв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2245 переглядів
2245 переглядів

Про книгу «Тричі продана» Павла Наніїва

Роман “Тричі продана” – це хвилююча історія про жінку-легенду кінця XVIII – початку XIX століття Софію Потоцьку – куртизанку грецького походження, російську шпигунку та співмешканку багатьох впливових людей. Її ім’я в уяві багатьох пов’язується з найвідомішим українським дендропарком у місті Умань, який було названо на її честь чоловіком графом Станіславом Потоцьким.

У книзі “Тричі продана” Павло Наніїв змальовує строкатий життєвий шлях цієї жінки від нещасної невільниці до найбільш впливової постаті тогочасної Польщі. Якщо ви хочете побачити неприкриту історичну правду про Потоцьку, її особисте життя та вплив на політичну ситуацію в Європі, слід скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн захоплюючу книгу “Тричі продана”.

Вона дуже рано пізнала жорстокість і підступність оточення – через зраду матері-грекині дівчина опинилася в неволі. Ця перша та найболючіша зрада залишила на серці Софії глибоку рану, що не загоїлася до кінця життя. Потім були ще дві великі зради – від польського посла та закоханого чоловіка.

Жінка одразу зрозуміла, щоб вибратися з самісінького дна, треба грати з життям за його ж правилами. І вона обирала найжахливіші методи, щоб стати володаркою майже всього світу. І їй це майже вдалося – багато політичних рішень приймалися тільки з її участю. Зраджена, проте незламна, вона ризикувала всім заради своїх бажань. Про цю харизматичну красуню мріяли всі чоловіки, яких вона зустрічала, проте їй жодного разу не вдалося покохати по-справжньому.

Павло Наніїв майстерно розкрив суперечливість образу головної героїні, найтонші грані її характеру. Починаючи читати книгу “Тричі продана”, одночасно захоплюєшся Софією та відчуваєш відразу до неї, співчуваєш їй та обурюєшся її хитрістю та пристосуванством.

Розуміючи, скільки гріхів накопичилося в неї за її бурхливе життя, у похилому віці жінка намагається наблизитися до Бога та вимолити його прощення доброчинністю. Проте відбувається неймовірне – після смерті Софії у церкву, де була вона похована, влучає блискавка, яка вщент спалила храм. З того часу могила легендарної жінки не була відновлена, адже люди побачили в цьому божий знак та сприйняли це як покарання її гріховної душі.

Завантажити безкоштовно книгу «Тричі продана» Павла Наніїва

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тричі продана» Павла Наніїва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *