«Тримай мене міцно» Богдан Рута

«Тримай мене міцно» Богдан Рута

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Тримай мене міцно» Богдана Рути

Книга “Тримай мене міцно” належить до українського ліричного фентезі, в якому пробуджуються сили природи, магія та історична велич нашої країни. Богдан Рута написала напрочуд чуттєвий твір, показавши мальовничу природу Карпат і запеклу боротьбу світлих і темних сил на цій квітучій землі. Цей роман буде цікаво читати любителям романтичних фентезійних сюжетів і українського фольклору.

На сторінках книги читач зустрічається з цікавими й привабливими персонажами – мольфаром і чарівником Божедаром, народним знахарем Данилом, сміливим характерником Захаром, доброзичливою відьмою Богданою та знахаркою Марією. Ці загадкові герої не тільки наділені надзвичайними здібностями – вони вміють перетворюватися на птахів та керувати природними стихіями.

Ця відважна команда має протистояти вселенському злу – могутньому чаклуну Лео, який прагне заволодіти світом та отримати Книгу Влади, що є предметом багатьох історичних досліджень сучасних істориків. Його мета – зібрати тринадцять крісел Диявола, що відкриють йому шлях до потужної темної магії. Єдине, чим можуть зашкодити зловмиснику головні герої – захистити останнє крісло, що знаходиться у Львівському історичному музеї.

Роман “Тримай мене міцно” занурює читача у глибину народних традицій і легенд, спонукає його прислухатися до природи й вікових пластів історії. У цьому творі органічно поєднані дві сюжетні лінії – лірична та містична. Це робить книгу одночасно напруженою та чарівною. З перших сторінок стає видно, що Богдан Рута – прекрасний знавець української мови – багатої, соковитої, поетичної… Її описи та епітети переносять читача у дивну казку, а живі діалоги між героями породжують перед очима їхні яскраві образи.

Якщо ви шукаєте якісне та “смачне” фентезі з елементами народної містики, вам варто скачати й прочитати твір “Тримай мене міцно”. Після знайомства з цим унікальним романом ви побачите Україну зовсім з іншого боку – як осередок могутньої життєвої сили.

Завантажити безкоштовно книгу «Тримай мене міцно» Богдана Рути

Завантажити книгу «Тримай мене міцно» у форматі:

Рекомендації

Відьмак. Хрещення вогнем
Відьмак. Хрещення вогнем Анджей Сапковський
Відьмак. Час погорди
Відьмак. Час погорди Анджей Сапковський
Мідний король
Мідний король Марина та Сергій Дяченко
Варан
Варан Марина та Сергій Дяченко

Відгуки на книгу «Тримай мене міцно» Богдана Рути

Комментарии для сайта Cackle