«Тримай мене міцно» Богдан Рута

«Тримай мене міцно» Богдан Рута

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2926 переглядів
2926 переглядів

Про книгу «Тримай мене міцно» Богдана Рути

Книга “Тримай мене міцно” належить до українського ліричного фентезі, в якому пробуджуються сили природи, магія та історична велич нашої країни. Богдан Рута написала напрочуд чуттєвий твір, показавши мальовничу природу Карпат і запеклу боротьбу світлих і темних сил на цій квітучій землі. Цей роман буде цікаво читати любителям романтичних фентезійних сюжетів і українського фольклору.

На сторінках книги читач зустрічається з цікавими й привабливими персонажами – мольфаром і чарівником Божедаром, народним знахарем Данилом, сміливим характерником Захаром, доброзичливою відьмою Богданою та знахаркою Марією. Ці загадкові герої не тільки наділені надзвичайними здібностями – вони вміють перетворюватися на птахів та керувати природними стихіями.

Ця відважна команда має протистояти вселенському злу – могутньому чаклуну Лео, який прагне заволодіти світом та отримати Книгу Влади, що є предметом багатьох історичних досліджень сучасних істориків. Його мета – зібрати тринадцять крісел Диявола, що відкриють йому шлях до потужної темної магії. Єдине, чим можуть зашкодити зловмиснику головні герої – захистити останнє крісло, що знаходиться у Львівському історичному музеї.

Роман “Тримай мене міцно” занурює читача у глибину народних традицій і легенд, спонукає його прислухатися до природи й вікових пластів історії. У цьому творі органічно поєднані дві сюжетні лінії – лірична та містична. Це робить книгу одночасно напруженою та чарівною. З перших сторінок стає видно, що Богдан Рута – прекрасний знавець української мови – багатої, соковитої, поетичної… Її описи та епітети переносять читача у дивну казку, а живі діалоги між героями породжують перед очима їхні яскраві образи.

Якщо ви шукаєте якісне та “смачне” фентезі з елементами народної містики, вам варто скачати й прочитати твір “Тримай мене міцно”. Після знайомства з цим унікальним романом ви побачите Україну зовсім з іншого боку – як осередок могутньої життєвої сили.

Завантажити безкоштовно книгу «Тримай мене міцно» Богдана Рути

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тримай мене міцно» Богдана Рути

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *