«Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд

«Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
19805 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тринадцята казка» Діани Сеттерфілд (анотація)

Книга «Тринадцята казка» стала визнаним шедевром сучасної англійської прози. Написана в жанрі «неоготика».

Радимо читати онлайн книгу «Тринадцята казка» Діани Сеттерфілд українською мовою всім, хто насолоджується готичними англійськими творами, на кшталт творчості Шарлотти Бронте. Автор – скромна вчителька, яка зуміла продати права на свій дебютний роман за мільйон доларів. Чим же він так привабив видавників, а після і читачів? 

Маргарет Лі працює в букіністичній лавці свого батька. Дівчина читає готичні романи і має багато улюблених авторів. І ось одного разу героїня отримує пропозицію від відомої письменниці стати її біографом. Дивовижно, адже Віда Вінтер веде затворницький спосіб життя і не розповідає про себе всю правду…

У кожного є свої кістяки у шафі. Все залежить лише від їх кількості та розміру. Атмосфера роману вражає і поглинає з головою. Така собі осіння, похмура, з ароматом грози. Автор філігранно відбудовує багаторівневий сюжет з колоритними персонажами, за якими цікаво стежити.

Сімейні тайни, інтриги, зрада, вбивства – покваптеся скачати книгу «Тринадцята казка» Діани Сеттерфілд безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Під час зимового карантину цей роман стане цікавою знахідкою для усіх книголюбів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тринадцята казка» Діани Сеттерфілд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Тринадцята казка» Діани Сеттерфілд

There is something about words. In expert hands, manipulated deftly, they take you prisoner. Wind themselves around your limbs like spider silk, and when you are so enthralled you cannot move, they pierce your skin, enter your blood, numb your thoughts. Inside you they work their magic.

No old house is without its stories; no old house is without its ghosts.

One needs no particular talent to be polite. On the contrary, being nice is what's left when you've failed at everything else. People with ambitiin don't give a damn what other people think about them.

One gets so used to one's own horrors, one forgets how they must seem to other people.

Скачати безкоштово книгу «Тринадцята казка» Діани Сеттерфілд українською мовою

rtf

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тринадцята казка» Діани Сеттерфілд

2 відповіді до “Тринадцята казка”

  1. Ірина Ірина сказав:

    Вау, Тринадцята казка – це перша книжка, яка на кожній сторінці просякнута таємницями та інтригами. Атмосферний твір, люблю таке. Обов’язково прочитайте цю книгу і ви однозначно не пожалкуєте!

  2. Яніна Яніна сказав:

    «Тринадцята казка» вразила мене з першої сторінки. Неймовірна кількість таємниць, інтриг приголомшує. А зради та вбивства взагалі шокують. По праву можна назвати цю працю геніальною. Мені навіть захотілось пошукати інші книжки автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *