«Царівна» Ольга Кобилянська

«Царівна» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4247 переглядів
4247 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Царівна» Ольги Кобилянської (анотація)

В головній героїні книги «Царівна» пізнається сама авторка – відома українська письменниця. Але твір не автобіографічний. Це ода сучасній жінці, написана ще в кінці 19 століття.

Хто зараз із жінок не прагне бути незалежною, самодостатньою, та приносити користь близьким людям і суспільству взагалі? Сьогодні це нормальне бажання сучасної жінки. Та в позаминулому столітті такі бажання представниць слабкої статі були викликом для оточуючих. Адже основним завданням жінок з давньої давнини було народження та виховання дітей, покірне служіння своєму чоловікові.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Царівна» Ольги Кобилянської українською мовою і отримати моральне задоволення від її змісту. Авторка вражає не тільки сюжетом, але й не зовсім звичною для сучасності мовою написання.

Дівчина Наталя закохується в гідного чоловіка і він освідчується їй. Прагнучи стати ідеальною не тільки для обранця, але і для себе, Наталя продовжує вдосконалюватися. Не зупинить героїню і той факт, що вона давно уже перевершила коханого в розумових та моральних якостях…

Якщо вам не вистачає мотивації, або ж просто старої доброї літературної класики для душі, радимо скачати книгу «Царівна» Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Надихає на звершення, особливо корисно читати сучасним юним дівчатам.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Царівна» Ольги Кобилянської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Царівна» Ольги Кобилянської

Одна відповідь до “Царівна”

  1. Ілона Ілона сказав:

    Царівна не втрачає своєї актуальності і досі. Все таки українську класику треба читати. Мені подобається приклад головної героїні, саме вона надихнула мене ще в підлітковому віці кожного дня робити те, що вдосконалить мене. По сьогоднішній день, у часи розпачу я повертаюсь до цієї книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *