«Царівна» Ольга Кобилянська

«Царівна» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1537 переглядів
1537 переглядів

Про книгу «Царівна» Ольги Кобилянської

В головній героїні книги «Царівна» пізнається сама авторка – відома українська письменниця. Але твір не автобіографічний. Це ода сучасній жінці, написана ще в кінці 19 століття.

Хто зараз із жінок не прагне бути незалежною, самодостатньою, та приносити користь близьким людям і суспільству взагалі? Сьогодні це нормальне бажання сучасної жінки. Та в позаминулому столітті такі бажання представниць слабкої статі були викликом для оточуючих. Адже основним завданням жінок з давньої давнини було народження та виховання дітей, покірне служіння своєму чоловікові.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Царівна» Ольги Кобилянської українською мовою і отримати моральне задоволення від її змісту. Авторка вражає не тільки сюжетом, але й не зовсім звичною для сучасності мовою написання.

Дівчина Наталя закохується в гідного чоловіка і він освідчується їй. Прагнучи стати ідеальною не тільки для обранця, але і для себе, Наталя продовжує вдосконалюватися. Не зупинить героїню і той факт, що вона давно уже перевершила коханого в розумових та моральних якостях…

Якщо вам не вистачає мотивації, або ж просто старої доброї літературної класики для душі, радимо скачати книгу «Царівна» Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Надихає на звершення, особливо корисно читати сучасним юним дівчатам.

Завантажити безкоштовно книгу «Царівна» Ольги Кобилянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Царівна» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *