«Це тільки бізнес, крихітко!» Мар'яна Доля, Холод Влада

«Це тільки бізнес, крихітко!» Мар'яна Доля, Холод Влада

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
250 переглядів
250 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Це тільки бізнес, крихітко!» Мар'яни Долі, Холод Влади (анотація)

Кір: “Почати нове життя” — легше сказати, ніж зробити… Я відмовився від статусу і популярності, з’їхав від батьків-продюсерів заради того, щоб писати ту музику, яку я хочу, однак з моменту, як переїхав, я не зміг написати жодного рядка. Я думав, з музикою покінчено, але несподівано зустрів фанатку, яка свого часу надихнула мене піти за мрією… От тільки вона мене не впізнала…

Міла: “Чорна смуга” у розпалі! Господиня виселяє з квартири, а тут ще й сусід дістає своєю музикою… Прийшла до нього, аби посваритися, а він запропонував жити разом, ще й поцілував. Що з цього вийде? Страшно навіть уявити… Але у мене немає іншого виходу!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Це тільки бізнес, крихітко!» Мар'яни Долі, Холод Влади українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Це тільки бізнес, крихітко!» Мар'яни Долі, Холод Влади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *