«Цензор снів» Юрій Павлович Винничук

«Цензор снів» Юрій Павлович Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Цензор снів» Юрія Павловича Винничука

Книга “Цензор снів” – масштабне історичне полотно про краплини львівської історії від генія українського слова Юрія Винничука. Перед читачем оживають різні епохи і проноситься не один десяток років, а з ними – долі двох чоловіків, Андреаса і Стефана, які постійно перетинаються та доповнюють одне одного.

І хоч ці два образи є зовсім різними, вони влучно підкреслюють історичну мінливість та необхідність виживати будь-якими способами, в силу своїх хитрощів чи совісності. Доля їх зводила для того, щоб одразу ж розвести, смерть випробовувала їх на міцність, проте вона торкалася лише їхніх близьких. Головні герої не були друзями, проте важливість їхніх зустрічей є очевидною.

Юрій Павлович Винничук об’єднав кілька жанрів під однією обкладинкою, щоб показати надзвичайно хаотичну історію Львова – довоєнного, воєнного та післявоєнного. Головні герої намагаються втриматися у вихорі шаленого життя в часи Української повстанської армії та її боротьби з радянською владою, виживати під час німецької окупації та миритися з більшовицьким терором.

Образи Андреаса і Стефана вийшли досить неоднозначними – від них годі й чекати героїчних вчинків, адже це – звичайні люди, які закохуються та ненавидять, укладають угоди із совістю та не завжди визнають свої помилки. Історія крізь призму звичайного життя з детальним побутом і суб’єктивними відчуттями – це все багатогранний роман “Цензор снів”.

Юрій Павлович Винничук запрошує читачів до найколоритніших місць Львова – кав’ярень та шинків, ресторацій та готелів, казино й затишних домівок львів’ян. Цікаво читати про кримінальний світ й тонкощі приготування фірмових львівських страв, про еротичні фантазії та інтриги таємничого Цензора, неможливо без сліз перегортати сторінки книги про жахливі часи голодомору.

Також не вдасться оминути й тюрми та концтабори, без опису яких важко уявити середину минулого століття. Однак не обійшлося й без приємних сюрпризів – одним з них стане зустріч з легендарною Фаїною Раневською та її влучними іронічними зауваженнями.

Якщо ви хочете вдихнути зі сторінок справжнє життя, яке сходить мальовничими картинами і спогадами, рекомендуємо скачати книгу “Цензор снів” – мандрівку у минуле, без якого не було б такої сучасності.

Завантажити безкоштовно книгу «Цензор снів» Юрія Павловича Винничука

Завантажити книгу «Цензор снів» у форматі:

Рекомендації

Львів. Вишні. Дощі (збірник)
Львів. Вишні. Дощі (збір... Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Дара Корній, Світлана Горбань, Ніка Нікалео
Волонтери. Мобілізація добра
Волонтери. Мобілізація д... Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка, Макс Кідрук
ДНК
ДНК Андрій Анатолійович Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Павлович Винничук, Макс Кідрук
Казки мого бомбосховища
Казки мого бомбосховища Олексiй Чупа

Відгуки на книгу «Цензор снів» Юрія Павловича Винничука