«Цензор снів» Юрій Винничук

«Цензор снів» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6172 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Цензор снів» Юрія Винничука (анотація)

Книга “Цензор снів” – масштабне історичне полотно про краплини львівської історії від генія українського слова Юрія Винничука. Перед читачем оживають різні епохи і проноситься не один десяток років, а з ними – долі двох чоловіків, Андреаса і Стефана, які постійно перетинаються та доповнюють одне одного.

І хоч ці два образи є зовсім різними, вони влучно підкреслюють історичну мінливість та необхідність виживати будь-якими способами, в силу своїх хитрощів чи совісності. Доля їх зводила для того, щоб одразу ж розвести, смерть випробовувала їх на міцність, проте вона торкалася лише їхніх близьких. Головні герої не були друзями, проте важливість їхніх зустрічей є очевидною.

Юрій Павлович Винничук об’єднав кілька жанрів під однією обкладинкою, щоб показати надзвичайно хаотичну історію Львова – довоєнного, воєнного та післявоєнного. Головні герої намагаються втриматися у вихорі шаленого життя в часи Української повстанської армії та її боротьби з радянською владою, виживати під час німецької окупації та миритися з більшовицьким терором.

Образи Андреаса і Стефана вийшли досить неоднозначними – від них годі й чекати героїчних вчинків, адже це – звичайні люди, які закохуються та ненавидять, укладають угоди із совістю та не завжди визнають свої помилки. Історія крізь призму звичайного життя з детальним побутом і суб’єктивними відчуттями – це все багатогранний роман “Цензор снів”.

Юрій Павлович Винничук запрошує читачів до найколоритніших місць Львова – кав’ярень та шинків, ресторацій та готелів, казино й затишних домівок львів’ян. Цікаво читати про кримінальний світ й тонкощі приготування фірмових львівських страв, про еротичні фантазії та інтриги таємничого Цензора, неможливо без сліз перегортати сторінки книги про жахливі часи голодомору.

Також не вдасться оминути й тюрми та концтабори, без опису яких важко уявити середину минулого століття. Однак не обійшлося й без приємних сюрпризів – одним з них стане зустріч з легендарною Фаїною Раневською та її влучними іронічними зауваженнями.

Якщо ви хочете вдихнути зі сторінок справжнє життя, яке сходить мальовничими картинами і спогадами, рекомендуємо скачати книгу “Цензор снів” – мандрівку у минуле, без якого не було б такої сучасності.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Цензор снів» Юрія Винничука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Цензор снів» Юрія Винничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Цензор снів» Юрія Винничука

Одна відповідь до “Цензор снів”

  1. Валентина Валентина сказав:

    Книжка після якої я купила квиток та поїхала до Львова – Цензор снів. Тепер я впевнелась на власні очі, що щось містичне є навіть зараз в ХІХ столітті. Сама історія неймовірно цікава, зустріч з Раневською стала для мене приємною несподіванкою. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *