«Цілюща сила думки» Луіза Л. Хей

«Цілюща сила думки» Луіза Л. Хей

  • Назва: Цілюща сила думки
  • Письменник: Луіза Л. Хей
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-12-5087-1
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
819 переглядів
819 переглядів

Про книгу «Цілюща сила думки» Луізи Л. Хей

Книга «Цілюща сила думки» входить до серії «Здоров’я та щастя в моїх руках». Це — збірка унікальних та цілющих методів Луїзи Хей. Вона допоможе навчити вас любити себе та світ. Книга надихне вас відшукати в собі силу і внутрішню мудрість, долати всі перешкоди та бар’єри, незалежно від життєвих обставин. Ви зможете стати здоровим та щасливим, практикуючи поради, зазначені в книзі.

Любов до себе — ось що важливо. Любити себе, своє оточення, вчинки, роботу і сім’ю. Любити все, що ви робите і відсторонитися від усього, що вас засмучує або погано впливає. Завжди слід вибирати любов.

Якщо ви думаєте над тим, як змінити своє життя чи конкретну ситуацію, слід починати зі своїх власних думок. Саме вони відповідають за те, що з вами коїться. Ваші думки — це океан, і лиш від вас залежить, чи будете ви плавати в прозорій воді або ж в каламутній.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Цілюща сила думки» Луізи Л. Хей українською мовою, то вам відкриються цінні поради авторки з приводу складних життєвих обставин. Вони допоможуть почуватися краще, додадуть вам енергії та сил. Книга буде цінною тим людям, які хочуть покращити своє життя, зміцнити здоров’я і пізнати самого себе.

Скачати книгу «Цілюща сила думки» Луізи Л. Хей безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Цілюща сила думки» Луізи Л. Хей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *