«Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими» Сьюзен Кейн

«Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими» Сьюзен Кейн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1685 переглядів
1685 переглядів

Короткий зміст книги «Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими» Сьюзен Кейн (анотація)

У цьому надихаючому шедеврі авторка бестселерів Сьюзен Кейн показує силу «Гіркої радості» — погляду, який цінує переживання втрати та болю, які можуть привести до зростання та краси. Розуміння гіркоти може змінити те, як ми працюємо, як ми створюємо і як ми любимо.

“Ця книжка — про людей із меланхолійним темпераментом. Я називаю його гіркою радістю — схильністю до туги, гіркоти й суму, чіткого усвідомлення того, як спливає час, й на диво яскравого відчуття радості від спостерігання краси цього світу. Гірка радість — це також про усвідомлення того факту, що світло й темрява, народження й смерть — гірке й радісне — завжди йдуть парою. «Дні меду, дні цибулі», як говорить арабське прислів’я. Трагедії життя неминуче йдуть пліч-о-пліч із його найпрекраснішими моментами. Цілі цивілізації стираються з лиця земля й відбудовуються заново, й ми знов і знов бачимо одні й ті самі дуальності. Парадоксально, але змиритися з ними — усвідомити, що існує і світло, і темрява — це єдиний спосіб їх прийняти. І ось це прийняття — головне. Гірка радість — це про бажання не бути самому, про бажання дому.”


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими» Сьюзен Кейн та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими» Сьюзен Кейн : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими» Сьюзен Кейн і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими» Сьюзен Кейн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *