«Цієї ночі я її бачив» Драґо Янчар

«Цієї ночі я її бачив» Драґо Янчар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
657 переглядів
657 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Цієї ночі я її бачив» Драґо Янчара (анотація)

Друга світова війна описана десятками авторів, проте ніхто не вміє так майстерно передати ту біль і розпач людей, як це робить Драґо Янчар. Цей письменник подарував нам величезну кількість драматичних романів, серед яких особливої уваги заслуговує книга «Цієї ночі я її бачив».

Автор розкаже аудиторії історію зникнення Вероніки Зарнік – аристократки зі Словенії, котру вважали своїм ворогом десятки представників місцевої знаті. Вони були шоковані її різкістю і відвертістю. Дипломати вважали, що вона може завадити проблем їх переговорам з окупантами. Вероніка Зарнік була «незручною» для багатьох, проте хто саме замовив її викрадення? Відповідь ви дасте, коли почнете читати онлайн книгу «Цієї ночі я її бачив» Драґо Янчара українською мовою.

Роман складається з п’яти частин. Кожна з них – версія подальшої долі Вероніки Зарнік. Автор пропонує читачам представити, як могло би скластись подальше життя жінки, що вважалось чи не найбільшою загрозою для майбутнього Словенії.

Письменник описує життя однієї людини на тлі кровопролитних боїв за визволення країни, прагнення партизан знищити фашистів, котрі забрали у них не тільки домівки, але й найближчих людей.

Чим закінчиться Друга світова війна для Словенії? Яке майбутнє чекає Вероніку Зарнік? Дізнаєтесь про це, якщо вирішите скачати книгу «Цієї ночі я її бачив» Драґо Янчара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Цієї ночі я її бачив» Драґо Янчара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Цієї ночі я її бачив» Драґо Янчара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *