«Цугцванг, або Доба перед весіллям» Ярослав Рачковський

«Цугцванг, або Доба перед весіллям» Ярослав Рачковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1150 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Цугцванг, або Доба перед весіллям» Ярослава Рачковського (анотація)

Ярослав Рачковський – сучасний український письменник, з-під пера якого виходять легкі, динамічні і дещо іронічні твори про наше сьогодення. Його книга “Цугцванг, або Доба перед весіллям” у веселій формі розповідає про вагання головного героя Андрія перед одруженням. І хоч весілля вже заплановане, за кілька годин до цієї важливої події хлопець починає сумніватися у правильності свого вибору. До того ж цьому сприяють несподівані обставини та зустрічі.

Скільки треба часу, щоб зрозуміти, що ти готовий створити сім’ю? Андрій зустрічався з Надією досить довго і без вагань запропонував їй одружитися. Дівчина палко кохала хлопця і з радістю погодилась. І ось щасливі й хвилюючі моменти останніх приготувань до весілля. Здавалося б, ніщо не може перешкодити їхньому запланованому щастю, проте доля розпорядилася по-іншому.

В Андрія було немало дівчат, поки він ще не зустрів Надію, і за збігом обставин саме в той день, коли він вирішив кардинально змінити своє життя, минуле не хотіло його відпускати. За одну добу він зустрів майже всіх своїх колишніх дівчат. Окрім того, до серця Андрія запали й нові шанувальниці, з якими він встиг познайомитися в той доленосний день.

Може, він поспішив із пропозицією руки й серця? Як зробити правильний вибір серед такого жіночого розмаїття? Як вийти із цього життєвого “цугцвангу”? Сумнівів додавала остання розмова з нареченою, яка виявилася досить напруженою. До чого призведуть такі несподівані повороти долі, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати книгу “Цугцванг, або Доба перед весіллям” до кінця.

Ярослав Рачковський підіймає важливу серед сучасної молоді проблему – ставлення до одруження. Нерідко молоді люди підходять до цього питання легковажно або зовсім не мають бажання вступати у шлюб. Автор показує, наскільки важливо прислухатися до свого внутрішнього голосу та почуттів перед таким відповідальним кроком.

Якщо ви хочете стати свідком романтичних пригод, зануритися у непрості стосунки головного героя з дівчатами та розділити з ним філософські роздуми щодо сімейного життя, радимо скачати й прочитати книгу “Цугцванг, або Доба перед весіллям”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Цугцванг, або Доба перед весіллям» Ярослава Рачковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Цугцванг, або Доба перед весіллям» Ярослава Рачковського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Цугцванг, або Доба перед весіллям» Ярослава Рачковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *