«Цусіма» Олексій Новиков-Прибой

«Цусіма» Олексій Новиков-Прибой

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
688 переглядів
688 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Цусіма» Олексія Новикова-Прибоя (анотація)

Книгу «Цусіма» Олексій Новиков-Прибой, радянський письменник-марініст, вперше випустив у 1932 році. А у 1940-1941 роках були написані додаткові глави, у яких автор додавав інформацію, отриману безпосередньо від людей. Роман розповідає про реальні події, які відбувались під час Цусімської битви.

Письменник почав збирати інформацію ще в той час, коли знаходився у японському полоні. Він багато розмовляв з моряками, яким вдалось вціліти, але архів з цими матеріалами ледь не було втрачено. На щастя, його вдалось знайти, і після цього публіцист узявся за роботу, бо написання цього твору він вважав справою всього свого життя.

Коли письменник звернувся до учасників битви, які вижили, вже після першої публікації книги, йому прийшло три сотні відповідей від людей з їх спогадами. Тому й довелось автору робити додаткові глави для роману і публікувати їх. А йдеться у творі не просто про битву, а про поразку російського флоту у Російсько-японській війні (1904-1905 роки).

Центральним персонажем роману став матрос Новиков, який бачив керівництво, яке робило відверті дурниці, і простих офіцерів, які йшли на справжні подвиги, бо були патріотами своєї країни і готові були віддати життя за неї. Цей твір став найвідомішим у літературній біографії письменника і зробив його відомим у різних країнах. Роман перекладено багатьма мовами.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Цусіма» Олексія Новикова-Прибоя українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Цусіма» Олексія Новикова-Прибоя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *