«Цвіт яблуні» Михайло Коцюбинський

«Цвіт яблуні» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
614 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Цвіт яблуні» Михайла Коцюбинського (анотація)

Книга «Цвіт яблуні» Михайла Коцюбинського розповідає драматичну, психологічно напружену історію про родину, яка зіткнулась зі страшною трагедією. А якщо точніше, то про батька, який змушений безсило спостерігати за тим, як повільно і в стражданнях згасає життя в його милій, прекрасній, любій дитині, рідній донечці. На тлі цієї події стає неважливим все, навіть він сам, тому автор і не розповідає про головного героя жодних подробиць.

Читач не знатиме його імені, як він виглядає чи скільки йому років, але буде занурений у переживання героя, у ті емоції, які він відчуває. Такого не побажаєш і ворогові, але головний герой змушений через це пройти.

Письменник описує внутрішній світ чоловіка, малює його психологічний портрет через переживання, у які він занурений. У цьому й проявляється талант автора, а читач одразу відчуває атмосферу твору і душевний стан батька, який спостерігає смерть своєї дитини, не маючи змоги їй хоч чимось допомогти.

Ще одна особливість твору у тому, що у неї є трирівнева структура, кожен рівень якої показує рівні свідомості героя, який є не лише батьком, а ще й митцем і просто людиною. Як тато він страждає, бо втрачає рідну кровиночку, як людина – сприймає смерть як неминуче явище, а як митець – бачить у ній щось дивовижне і по-своєму естетичне. Різниця у сприйнятті події на кожному з цих рівнів особистості викликає внутрішній конфлікт, майстерно зображений письменником.

Слухати аудіокнигу та аналіз твору «Цвіт яблуні» Коцюбинського онлайн українською мовою безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Цвіт яблуні» Михайла Коцюбинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Цвіт яблуні» Михайла Коцюбинського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Цвіт яблуні» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *