«Цифрова фортеця» Ден Браун

«Цифрова фортеця» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2355 переглядів
2355 переглядів

Про книгу «Цифрова фортеця» Дена Брауна

Ден Браун – визнаний майстер інтелектуального детектива, у творах якого переважають криптографічні розслідування. Книга «Цифрова фортеця» – дебютний твір письменника, яким він заявив про своє вміння заплутувати сюжетну лінію та складати оповіді із суцільного клубка інтриг. Цей роман варто читати онлайн всім любителям гостросюжетних розслідувань з елементами екшену та багатьма історико-суспільними загадками.

Головна героїня книги Сюзанна Флетчер, найкращий криптограф Сполучених Штатів, отримує надскладне завдання – розшифрувати таємний код, що ставить під загрозу долі багатьох людей. Новий вірус, що ось-ось виведе з ладу суперкомп’ютер Агентства Безпеки США, може призвести до дисбалансу влади. Талановитий гакер, винахідник цього вірусу, знайдений вбитим. Єдиний вихід із цієї ситуації – відправитися до Іспанії на пошуки його загубленого золотого персня, в якому заховано код-антивірус.

Роман «Цифрова фортеця» сповнений заплутаних інтриг і географічних цікавинок, нескінченних головоломок і ребусів, числових ігор та криптографічних знахідок. Напруження зростає з кожною новою сторінкою книги.

Окрім того, що Сюзанна Флетчер знаходить дивні шляхи розв’язання поставленої задачі, обходячи загальноприйняті правила та закони, ця відважна жінка має рятуватися від цілої армії переслідувачів, які полюють на неї з єдиною метою – знищити, щоб розшифрована інформація не потрапила до американської влади.

Роман дивує неочікуваними поворотами та метаморфозами. Чи справді Агентство Національної Безпеки працює на користь громадян? Яким чином комп’ютерні програми можуть впливати на життя кожної пересічної людини? Відповіді на ці та інші питання ви не просто знайдете у творі – вам доведеться разом з головною героїнею розшифровувати таємничі символи та відшукувати правду, яка може коштувати надто дорого…

Пропонуємо скачати роман «Цифрова фортеця» Дена Брауна та інші твори цього видатного письменника в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ви можете вибрати будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf.

Цитати з книги «Цифрова фортеця» Дена Брауна

Возможно все; на невозможное просто требуется больше времени.

Применив силу, ты столкнёшься с сопротивлением. Но заставь противника думать так, как выгодно тебе, и у тебя вместо врага появится союзник.

Любовь исцеляет все.

Говорят, что в минуту смерти всё приобретает предельную ясность.

Завантажити безкоштовно книгу «Цифрова фортеця» Дена Брауна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Цифрова фортеця» Дена Брауна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *