«Цифрова фортеця» Ден Браун

«Цифрова фортеця» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4854 переглядів
4854 переглядів

Короткий зміст книги «Цифрова фортеця» Дена Брауна (анотація)

Ден Браун – визнаний майстер інтелектуального детектива, у творах якого переважають криптографічні розслідування. Книга «Цифрова фортеця» – дебютний твір письменника, яким він заявив про своє вміння заплутувати сюжетну лінію та складати оповіді із суцільного клубка інтриг. Цей роман варто читати онлайн всім любителям гостросюжетних розслідувань з елементами екшену та багатьма історико-суспільними загадками.

Головна героїня книги Сюзанна Флетчер, найкращий криптограф Сполучених Штатів, отримує надскладне завдання – розшифрувати таємний код, що ставить під загрозу долі багатьох людей. Новий вірус, що ось-ось виведе з ладу суперкомп’ютер Агентства Безпеки США, може призвести до дисбалансу влади. Талановитий гакер, винахідник цього вірусу, знайдений вбитим. Єдиний вихід із цієї ситуації – відправитися до Іспанії на пошуки його загубленого золотого персня, в якому заховано код-антивірус.

Роман «Цифрова фортеця» сповнений заплутаних інтриг і географічних цікавинок, нескінченних головоломок і ребусів, числових ігор та криптографічних знахідок. Напруження зростає з кожною новою сторінкою книги.

Окрім того, що Сюзанна Флетчер знаходить дивні шляхи розв’язання поставленої задачі, обходячи загальноприйняті правила та закони, ця відважна жінка має рятуватися від цілої армії переслідувачів, які полюють на неї з єдиною метою – знищити, щоб розшифрована інформація не потрапила до американської влади.

Роман дивує неочікуваними поворотами та метаморфозами. Чи справді Агентство Національної Безпеки працює на користь громадян? Яким чином комп’ютерні програми можуть впливати на життя кожної пересічної людини? Відповіді на ці та інші питання ви не просто знайдете у творі – вам доведеться разом з головною героїнею розшифровувати таємничі символи та відшукувати правду, яка може коштувати надто дорого…

Пропонуємо скачати роман «Цифрова фортеця» Дена Брауна та інші твори цього видатного письменника в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ви можете вибрати будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Цифрова фортеця» Дена Брауна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Цифрова фортеця» Дена Брауна

Возможно все; на невозможное просто требуется больше времени.

Применив силу, ты столкнёшься с сопротивлением. Но заставь противника думать так, как выгодно тебе, и у тебя вместо врага появится союзник.

Любовь исцеляет все.

Говорят, что в минуту смерти всё приобретает предельную ясность.

Скачати безкоштово книгу «Цифрова фортеця» Дена Брауна українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Цифрова фортеця» Дена Брауна

2 відповіді до “Цифрова фортеця”

  1. Фаїна Фаїна сказав:

    Круто, якби мене попросили описати книгу “Цифрова фортеця” одним словом, я б так і сказала. Хоч далась вона мені не одразу, адже це не просто детектив, це більш сучасний, комп’ютеризований роман. На мій подив цікавенько, рекомендую.

  2. Валентина Валентина сказав:

    «Цифрова фортеця» стала першою книгою в моїй бібліотеці від Дена Брауна. Такого я раніше не читала, мені здавалось, що буде дуже нудно. Але насправді я помилялась спецслужби, хакери та кохання — таке собі незвичне поєднання. Прочитати можна за декілька вечорів, вона зовсім не обтяжує мозок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *