«Циган» Пантелеймон Куліш

«Циган» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1798 переглядів
1798 переглядів

Про книгу «Циган» Пантелеймона Куліша

Книга «Циган» – невеличке гумористичне оповідання, яке вважається першим твором письменника. Як зазначав Пантелеймон Куліш, сюжет цієї народної казки він почув від матері та вирішив дати цій оповідці нове народження – з яскравими епітетами й кумедними діалогами, що визначають його самобутній літературний стиль.

Головний герой книги – п’яниця, від якого потерпали дружина й діти. Циган на ім’я Вакула проводив весь свій час у шинку, але одного разу йому пощастило – один заможний пан помітив на дорозі обірваного цигана, який хропів прямо посеред поля, та вирішив йому допомогти, перевіривши, яка душа ховається під тими лахміттями.

Прокинувшись, головний герой не зрозумів, де знаходиться, проте помітив, що до нього звертаються дуже шанобливо, виконуючи всі бажання “свого пана”. Якою була реакція Вакули? Які неочікувані риси характеру головного героя розкрилися в цій ситуації, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Циган» Пантелеймона Куліша.

Рекомендуємо читати онлайн це оповідання всім, хто полюбляє “гострий” і дотепний гумор, а також тим, хто хоче поміркувати над людською душею – які секрети вона приховує та на які сюрпризи здатна. Цей твір ви знайдете на нашому сайті у вільному доступі. Для скачування книги оберіть будь-який із запропонованих форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Скачати безкоштово книгу «Циган» Пантелеймона Куліша

Рекомендації

Відгуки на книгу «Циган» Пантелеймона Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *