«Циган» Пантелеймон Куліш

«Циган» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4418 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Циган» Пантелеймона Куліша (анотація)

Книга «Циган» – невеличке гумористичне оповідання, яке вважається першим твором письменника. Як зазначав Пантелеймон Куліш, сюжет цієї народної казки він почув від матері та вирішив дати цій оповідці нове народження – з яскравими епітетами й кумедними діалогами, що визначають його самобутній літературний стиль.

Головний герой книги – п’яниця, від якого потерпали дружина й діти. Циган на ім’я Вакула проводив весь свій час у шинку, але одного разу йому пощастило – один заможний пан помітив на дорозі обірваного цигана, який хропів прямо посеред поля, та вирішив йому допомогти, перевіривши, яка душа ховається під тими лахміттями.

Прокинувшись, головний герой не зрозумів, де знаходиться, проте помітив, що до нього звертаються дуже шанобливо, виконуючи всі бажання “свого пана”. Якою була реакція Вакули? Які неочікувані риси характеру головного героя розкрилися в цій ситуації, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Циган» Пантелеймона Куліша.

Рекомендуємо читати онлайн це оповідання всім, хто полюбляє “гострий” і дотепний гумор, а також тим, хто хоче поміркувати над людською душею – які секрети вона приховує та на які сюрпризи здатна. Цей твір ви знайдете на нашому сайті у вільному доступі. Для скачування книги оберіть будь-який із запропонованих форматів: fb2, txt, epub або rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Циган» Пантелеймона Куліша українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Циган» Пантелеймона Куліша українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Циган» Пантелеймона Куліша

Одна відповідь до “Циган”

  1. Надія Надія сказав:

    Я відпочивала читаючи Цигана, легке, веселе оповідання з минулого, яке не втрачає своєї актуальності та цікавості. Рекомендую почитати всім українцям, ви відчуєте ту саму атмосферу українського минулого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *