«Цивілізація. Як захід став успішним» Ніл Фергюсон

«Цивілізація. Як захід став успішним» Ніл Фергюсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
303 переглядів
303 переглядів

Про книгу «Цивілізація. Як захід став успішним» Ніла Фергюсона

Чи могли ви уявити, що європейські країни можуть бути у повному занепаді? Саме так було до XV століття – поки Європа не стала стрімко розвиватися через наукову революція, виробництво, тощо. Історик Ніл Фергюсон у своїй книзі «Цивілізація. Як захід став успішним» не тільки розкриває найцікавіші таємниці нашої цивілізації, а й шукає відповідь на питання: чи чекає на Європу черговий занепад?

Вирішивши читати онлайн книгу «Цивілізація. Як захід став успішним» Ніла Фергюсона українською мовою, ви дізнаєтеся, як західна культура поступово завойовувала позиції у світі. Колонізація земель у Південній Америці та Африці, здобутки в науці та медицині, розповсюдження споживацької культури – ці та інші фактори зіграли важливу роль у розквіті країн Заходу.

Автор розмірковує над майбутнім країн Європи та Азії, говорячи про китайський імперіалізм та його здобутки у науці й техніці. Праця закликає читача думати й порівнювати, сперечатися й шукати доведення, адже багато концепцій є суперечливими та неоднозначними. І одне з ключових питань: що може зруйнувати нашу цивілізацію? За яких умов вона згасне та що прийде після неї?

Якщо ви полюбляєте живий і суперечливий нон-фікшн з цікавими фактами і філософськими умовиводами, радимо скачати книгу «Цивілізація. Як захід став успішним» Ніла Фергюсона – усі бажаючі отримують її безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Цивілізація. Як захід став успішним» Ніла Фергюсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *