«Туга» Антон Чехов

«Туга» Антон Чехов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
889 переглядів
889 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Туга» Антона Чехова (анотація)

Книга «Туга» Антона Павловича Чехова — це прозовий твір, де розповідь ведеться від третьої особи, а тому відчувається роль кожного читача у творі.

Одним з головних персонажей став візник Іон. Втративши сина, він втратив сенс життя. Від горя та туги він постарів майже на 10 років. Він хотів одного – розділити цю тугу хоч з кимось, але як тільки підходив до друзів, вони находять справу про важливіше. Радимо читати онлайн усім книгу «Туга» Антона Павловича Чехова українською мовою.

Байдужість руйнує людей, а іноді навіть може вбити. Уявіть, ви йдете дорогою, шукаючи в поглядах ту людину, яка вислухає і зрозуміє, а люди немов зомбі проходять повз вас. Вони також, як і ви, закриті в собі та своїх проблемах ніби в мушлях.

Чи зможе герой знайти споріднену душу? І чи буде це людина або інша жива істота? Для того, щоб дізнатися, чим закінчиться ця історія, вам необхідно скачати книгу «Туга» Антона Павловича Чехова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Туга» Антона Чехова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Туга» Антона Чехова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *